North - 1. Round | | B's | 1 | X | 2 |
07.09. 20:00 |
Linhares - Pinheiros |
|
|
|
|
|
|
Vilavelhense - SAO Mateus |
|
|
|
|
|
North - 2. Round | | B's | 1 | X | 2 |
14.09. 20:00 |
Linhares - Vilavelhense |
|
|
|
|
|
|
Pinheiros - CTE Colatina |
|
|
|
|
|
North - 3. Round | | B's | 1 | X | 2 |
18.09. 20:00 |
SAO Mateus - Pinheiros |
|
|
|
|
|
19.09. 01:00 |
CTE Colatina - Linhares |
|
|
|
|
|
North - 4. Round | | B's | 1 | X | 2 |
21.09. 20:00 |
Linhares - SAO Mateus |
|
|
|
|
|
24.09. 01:00 |
CTE Colatina - Vilavelhense |
|
|
|
|
|
North - 5. Round | | B's | 1 | X | 2 |
28.09. 20:00 |
SAO Mateus - CTE Colatina |
|
|
|
|
|
|
Vilavelhense - Pinheiros |
|
|
|
|
|
North - 6. Round | | B's | 1 | X | 2 |
05.10. 20:00 |
Pinheiros - Linhares |
|
|
|
|
|
|
SAO Mateus - Vilavelhense |
|
|
|
|
|
North - 7. Round | | B's | 1 | X | 2 |
12.10. 20:00 |
CTE Colatina - Pinheiros |
|
|
|
|
|
|
Vilavelhense - Linhares |
|
|
|
|
|
North - 8. Round | | B's | 1 | X | 2 |
16.10. 20:00 |
Linhares - CTE Colatina |
|
|
|
|
|
|
Pinheiros - SAO Mateus |
|
|
|
|
|
North - 9. Round | | B's | 1 | X | 2 |
19.10. 20:00 |
SAO Mateus - Linhares |
|
|
|
|
|
|
Vilavelhense - CTE Colatina |
|
|
|
|
|
North - 10. Round | | B's | 1 | X | 2 |
26.10. 20:00 |
CTE Colatina - SAO Mateus |
|
|
|
|
|
|
Pinheiros - Vilavelhense |
|
|
|
|
|
South - 1. Round | | B's | 1 | X | 2 |
07.09. 20:00 |
Sport-ES - GEL |
|
|
|
|
|
08.09. 20:00 |
Tupy - Castelo |
|
|
|
|
|
South - 2. Round | | B's | 1 | X | 2 |
14.09. 20:00 |
GEL - Capixaba SC |
|
|
|
|
|
15.09. 20:00 |
Sport-ES - Tupy |
|
|
|
|
|
South - 3. Round | | B's | 1 | X | 2 |
19.09. 00:00 |
Capixaba SC - Sport-ES |
|
|
|
|
|
|
Castelo - GEL |
|
|
|
|
|
South - 4. Round | | B's | 1 | X | 2 |
21.09. 20:00 |
Capixaba SC - Tupy |
|
|
|
|
|
|
Sport-ES - Castelo |
|
|
|
|
|
South - 5. Round | | B's | 1 | X | 2 |
28.09. 00:00 |
Castelo - Capixaba SC |
|
|
|
|
|
28.09. 15:30 |
Tupy - GEL |
|
|
|
|
|
South - 6. Round | | B's | 1 | X | 2 |
05.10. 00:00 |
Castelo - Tupy |
|
|
|
|
|
05.10. 20:00 |
GEL - Sport-ES |
|
|
|
|
|
South - 7. Round | | B's | 1 | X | 2 |
12.10. 20:00 |
Capixaba SC - GEL |
|
|
|
|
|
13.10. 15:30 |
Tupy - Sport-ES |
|
|
|
|
|
South - 8. Round | | B's | 1 | X | 2 |
15.10. 20:00 |
GEL - Castelo |
|
|
|
|
|
16.10. 20:00 |
Sport-ES - Capixaba SC |
|
|
|
|
|
South - 9. Round | | B's | 1 | X | 2 |
19.10. 15:30 |
Tupy - Capixaba SC |
|
|
|
|
|
19.10. 22:00 |
Castelo - Sport-ES |
|
|
|
|
|
South - 10. Round | | B's | 1 | X | 2 |
26.10. 20:00 |
Capixaba SC - Castelo |
|
|
|
|
|
|
GEL - Tupy |
|
|
|
|
|