Czech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B - Main
1. Round Mezibori Brezno 0:1 (0:0, 0:1) details 11.08.2024
Czech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B - Main
30. Round Litvinov Brezno 5:2 (4:1, 1:1) details 15.06.2024
29. Round Brezno Klasterec n. Oh. 1:6 (1:5, 0:1) details 08.06.2024
28. Round Lenesice Brezno 8:1 (4:0, 4:1) details 01.06.2024
27. Round Brezno Louny B 6:4 (3:1, 3:3) details 25.05.2024
26. Round Mezibori Brezno 3:2 PEN. (1:2, 1:0, 5:4) details 19.05.2024
25. Round Brezno Perstejn 2:3 (1:2, 1:1) details 11.05.2024
24. Round Kryry Brezno 3:0 (1:0, 2:0) details 04.05.2024
23. Round Brezno Banik Osek 4:1 (0:1, 4:0) details 27.04.2024
22. Round Udlice Brezno 1:2 (0:2, 1:0) details 21.04.2024
21. Round Brezno Podborany 4:1 (3:1, 1:0) details 13.04.2024
20. Round FK Chlumcany Brezno 3:1 (0:1, 3:0) details 06.04.2024
19. Round Brezno Rasovice 5:1 (2:1, 3:0) details 30.03.2024
18. Round Brezno Malkov 3:4 (2:1, 1:3) details 23.03.2024
17. Round Duchcov Brezno 4:3 PEN. (2:2, 1:1, 4:3) details 16.03.2024
16. Round Brezno Blazim 3:1 (1:0, 2:1) details 09.03.2024
15. Round Brezno Litvinov 3:0 (2:0, 1:0) details 18.11.2023
14. Round Klasterec n. Oh. Brezno 6:1 (0:0, 6:1) details 11.11.2023
13. Round Brezno Lenesice 1:4 (0:1, 1:3) details 04.11.2023
12. Round Louny B Brezno 4:2 (2:1, 2:1) details 29.10.2023
11. Round Brezno Mezibori 6:1 (3:1, 3:0) details 21.10.2023
10. Round Perstejn Brezno 3:0 (2:0, 1:0) details 14.10.2023
9. Round Brezno Kryry 3:2 PEN. (2:0, 0:2, 6:5) details 07.10.2023
8. Round Banik Osek Brezno 9:2 (6:1, 3:1) details 30.09.2023
7. Round Brezno Udlice 0:4 (0:2, 0:2) details 23.09.2023
6. Round Podborany Brezno 1:0 (1:0, 0:0) details 16.09.2023
5. Round Brezno FK Chlumcany 4:5 (2:1, 2:4) details 09.09.2023
4. Round Rasovice Brezno 1:8 (0:5, 1:3) details 03.09.2023
3. Round Malkov Brezno 2:1 (1:1, 1:0) details 26.08.2023
2. Round Brezno Duchcov 0:5 (0:2, 0:3) details 19.08.2023
1. Round Blazim Brezno 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 3:5) details 12.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (CV) - Group A - Main
18. Round Vejprty Brezno 3:4 PEN. (1:1, 2:2, 1:4) details 20.05.2023
17. Round Brezno Kovarska 7:1 (4:0, 3:1) details 13.05.2023
16. Round Rasovice Brezno 3:4 PEN. (2:1, 1:2, 7:8) details 06.05.2023
15. Round Brezno Libedice 0:1 (0:1, 0:0) details 29.04.2023
14. Round Vilemov Brezno 4:2 (1:2, 3:0) details 22.04.2023
13. Round Brezno Perstejn B 4:1 (2:1, 2:0) details 15.04.2023
12. Round Brezno Klasterecka Jesen 10:0 (4:0, 6:0) details 08.04.2023
1. Round Sparta Radonice Brezno 4:3 (2:1, 2:2) details 13.11.2022
2. Round Brezno SKP Kadan 1:0 (1:0, 0:0) details 05.11.2022
11. Round SKP Kadan Brezno 1:5 (1:2, 0:3) details 30.10.2022
10. Round Brezno Sparta Radonice 6:1 (2:1, 4:0) details 22.10.2022
9. Round Brezno Vejprty 7:2 (3:0, 4:2) details 15.10.2022
8. Round Kovarska Brezno 1:2 (1:1, 0:1) details 08.10.2022
7. Round Brezno Rasovice 6:1 (3:0, 3:1) details 01.10.2022
6. Round Libedice Brezno 3:2 PEN. (0:0, 2:2, 3:2) details 25.09.2022
5. Round Brezno Vilemov 7:1 (3:0, 4:1) details 17.09.2022
4. Round Perstejn B Brezno 1:2 (1:1, 0:1) details 11.09.2022
3. Round Klasterecka Jesen Brezno 0:14 (0:8, 0:6) details 04.09.2022
Czech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B - Main
30. Round Strupcice Brezno 6:5 (4:3, 2:2) details 19.06.2022