Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
7th place - 2nd leg Slavetin Buskovice B 5:2 (2:1, 3:1) details 01.06.2024
7th place - 1st leg Buskovice B Slavetin 3:2 (2:2, 1:0) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group B - Main
18. Round Stankovice Buskovice B 1:2 (1:2, 0:0) details 18.05.2024
17. Round Buskovice B Domousice CAN. details 12.05.2024
16. Round Lenesice B Buskovice B 1:2 (0:2, 1:0) details 05.05.2024
15. Round Buskovice B Lisany 3:0 (2:0, 1:0) details 28.04.2024
14. Round Nepomysl Buskovice B 1:4 (1:2, 0:2) details 21.04.2024
13. Round Buskovice B Krasny Dvur 3:1 (1:1, 2:0) details 14.04.2024
12. Round Rocov Buskovice B 9:0 (3:0, 6:0) details 06.04.2024
11. Round Buskovice B Lubenec 0:2 (0:1, 0:1) details 05.11.2023
10. Round Lipenec Buskovice B 11:0 (5:0, 6:0) details 28.10.2023
9. Round Buskovice B Stankovice 3:2 (2:0, 1:2) details 22.10.2023
8. Round Domousice Buskovice B 5:1 (0:1, 5:0) details 14.10.2023
7. Round Buskovice B Lenesice B 1:1 (0:1, 1:0) details 08.10.2023
6. Round Lisany Buskovice B 1:0 (1:0, 0:0) details 30.09.2023
5. Round Buskovice B Nepomysl 2:2 (1:2, 1:0) details 24.09.2023
4. Round Krasny Dvur Buskovice B 7:2 (2:1, 5:1) details 16.09.2023
3. Round Buskovice B Rocov 3:0 AWA. details 10.09.2023
2. Round Lubenec Buskovice B 7:0 (3:0, 4:0) details 02.09.2023
1. Round Buskovice B Lipenec 1:3 (1:2, 0:1) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 8th-13th places
10. Round Buskovice B Stankovice 1:0 (0:0, 1:0) details 11.06.2023
9. Round Hriskov Buskovice B 2:0 (2:0, 0:0) details 03.06.2023
8. Round Buskovice B Rocov 1:3 (0:2, 1:1) details 28.05.2023
7. Round Libceves Buskovice B 1:4 (0:3, 1:1) details 21.05.2023
6. Round Cerncice B Buskovice B 2:2 (1:1, 1:1) details 14.05.2023
5. Round Stankovice Buskovice B 0:2 (0:0, 0:2) details 06.05.2023
4. Round Buskovice B Hriskov 4:2 (2:2, 2:0) details 29.04.2023
3. Round Rocov Buskovice B 0:1 (0:1, 0:0) details 23.04.2023
2. Round Buskovice B Libceves 3:2 (2:1, 1:1) details 16.04.2023
1. Round Buskovice B Cerncice B 3:0 PEN. (0:0, 3:0, 0:0) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group C - Main
10. Round Buskovice B Nepomysl 3:2 (2:0, 1:2) details 05.11.2022
9. Round Stankovice Buskovice B 2:1 (1:1, 1:0) details 29.10.2022
8. Round Mecholupy Buskovice B 17:0 (6:0, 11:0) details 22.10.2022
7. Round Buskovice B Lisany 1:3 (0:1, 1:2) details 16.10.2022
6. Round Lubenec Buskovice B 6:0 (3:0, 3:0) details 08.10.2022
5. Round Nepomysl Buskovice B 2:3 (1:2, 1:1) details 01.10.2022
4. Round Buskovice B Stankovice 4:2 (2:1, 2:1) details 25.09.2022
3. Round Buskovice B Mecholupy 2:4 (1:3, 1:1) details 18.09.2022
2. Round Lisany Buskovice B 5:0 (0:0, 5:0) details 11.09.2022
1. Round Buskovice B Lubenec 1:0 (0:0, 1:0) details 03.09.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (LN) - Main
10. Round Buskovice B Lisany 5:0 (3:0, 2:0) details 12.06.2022
18. Round Buskovice B Chozov 5:1 (1:0, 4:1) details 04.06.2022
17. Round Hriskov Buskovice B 5:5 (4:3, 1:2) details 28.05.2022
16. Round Buskovice B Mecholupy 4:2 (2:1, 2:1) details 22.05.2022
15. Round Nepomysl Buskovice B 1:6 (1:2, 0:4) details 14.05.2022
14. Round Buskovice B Kostice 6:2 (2:0, 4:2) details 07.05.2022
13. Round Lipenec Buskovice B 7:9 (4:4, 3:5) details 01.05.2022
11. Round Listany Buskovice B CAN. details 17.04.2022
9. Round Chozov Buskovice B 0:6 (0:2, 0:4) details 24.10.2021
8. Round Buskovice B Hriskov 4:1 (1:1, 3:0) details 17.10.2021