Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
13th place - 2nd leg Cerncice B Krasny Dvur 4:1 (2:1, 2:0) details 02.06.2024
13th place - 1st leg Krasny Dvur Cerncice B 5:4 (1:2, 4:2) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
18. Round FK Chlumcany B Cerncice B 5:2 (4:0, 1:2) details 18.05.2024
17. Round Cerncice B Slavetin 3:3 (2:1, 1:2) details 12.05.2024
16. Round Hriskov Cerncice B 7:0 (2:0, 5:0) details 04.05.2024
15. Round Cerncice B Chozov 4:1 (0:1, 4:0) details 27.04.2024
14. Round Cerncice B Pan. Tynec 10:0 (4:0, 6:0) details 21.04.2024
13. Round Libceves Cerncice B 1:0 (1:0, 0:0) details 13.04.2024
12. Round Cerncice B Citoliby B 11:0 (9:0, 2:0) details 07.04.2024
11. Round Peruc Cerncice B 6:2 (4:1, 2:1) details 04.11.2023
10. Round Cerncice B Kostice 2:3 (2:1, 0:2) details 28.10.2023
9. Round Cerncice B FK Chlumcany B 2:2 (0:0, 2:2) details 22.10.2023
8. Round Slavetin Cerncice B 4:1 (2:0, 2:1) details 14.10.2023
7. Round Cerncice B Hriskov 3:0 (2:0, 1:0) details 08.10.2023
6. Round Chozov Cerncice B 2:3 (2:2, 0:1) details 01.10.2023
5. Round Pan. Tynec Cerncice B 2:2 (1:1, 1:1) details 24.09.2023
4. Round Cerncice B Libceves 1:2 (1:2, 0:0) details 16.09.2023
3. Round Citoliby B Cerncice B 0:7 (0:4, 0:3) details 09.09.2023
2. Round Cerncice B Peruc 2:2 (0:1, 2:1) details 03.09.2023
1. Round Kostice Cerncice B 3:1 (2:0, 1:1) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 8th-13th places
10. Round Cerncice B Rocov 1:1 (1:0, 0:1) details 10.06.2023
9. Round Stankovice Cerncice B 2:2 (2:1, 0:1) details 04.06.2023
8. Round Cerncice B Libceves 3:0 (0:0, 3:0) details 28.05.2023
7. Round Hriskov Cerncice B 5:0 (2:0, 3:0) details 20.05.2023
6. Round Cerncice B Buskovice B 2:2 (1:1, 1:1) details 14.05.2023
5. Round Rocov Cerncice B 1:5 (0:4, 1:1) details 07.05.2023
4. Round Cerncice B Stankovice 10:3 (5:1, 5:2) details 30.04.2023
3. Round Libceves Cerncice B 2:4 (2:3, 0:1) details 23.04.2023
2. Round Cerncice B Hriskov 2:1 (2:1, 0:0) details 16.04.2023
1. Round Buskovice B Cerncice B 3:0 PEN. (0:0, 3:0, 0:0) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
13. Round Cerncice B FK Chlumcany B 2:4 (0:2, 2:2) details 13.11.2022
12. Round Citoliby B Cerncice B 2:4 (1:1, 1:3) details 06.11.2022
11. Round Cerncice B Lipenec 9:2 (4:1, 5:1) details 30.10.2022
10. Round Lenesice B Cerncice B 3:1 (2:0, 1:1) details 22.10.2022
9. Round Cerncice B Rocov 1:5 (0:2, 1:3) details 15.10.2022
8. Round Libceves Cerncice B 2:5 (2:3, 0:2) details 09.10.2022
6. Round FK Chlumcany B Cerncice B 5:3 (2:2, 3:1) details 24.09.2022
5. Round Cerncice B Citoliby B 5:1 (2:0, 3:1) details 18.09.2022
4. Round Lipenec Cerncice B 2:0 (1:0, 1:0) details 10.09.2022
3. Round Cerncice B Lenesice B 3:1 (1:0, 2:1) details 04.09.2022
2. Round Rocov Cerncice B 2:2 (1:1, 1:1) details 28.08.2022
1. Round Cerncice B Libceves 3:1 (3:1, 0:0) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round Cerncice B Holedec 2:2 (0:0, 2:2) details 19.06.2022
21. Round Pan. Tynec Cerncice B 4:2 (1:0, 3:2) details 11.06.2022
20. Round Cerncice B Hlubany CAN. details 05.06.2022
19. Round Rocov Cerncice B 5:0 (2:0, 3:0) details 28.05.2022
18. Round Cerncice B Lenesice B 1:1 (1:0, 0:1) details 22.05.2022
17. Round Peruc Cerncice B 1:0 (0:0, 1:0) details 14.05.2022
16. Round Cerncice B Slavetin 3:2 (1:2, 2:0) details 08.05.2022
15. Round Stankovice Cerncice B 2:2 (1:0, 1:2) details 30.04.2022