Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
15th place - 2nd leg Lenesice B Citoliby B 6:2 (5:0, 1:2) details 02.06.2024
15th place - 1st leg Citoliby B Lenesice B 3:0 (2:0, 1:0) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
18. Round Chozov Citoliby B 0:3 AWA. details 19.05.2024
17. Round Citoliby B Peruc 3:3 (2:1, 1:2) details 12.05.2024
16. Round Kostice Citoliby B 8:3 (4:1, 4:2) details 05.05.2024
15. Round Citoliby B FK Chlumcany B 2:1 (1:0, 1:1) details 28.04.2024
14. Round Slavetin Citoliby B 1:0 (1:0, 0:0) details 20.04.2024
13. Round Citoliby B Hriskov 1:8 (0:4, 1:4) details 14.04.2024
12. Round Cerncice B Citoliby B 11:0 (9:0, 2:0) details 07.04.2024
11. Round Citoliby B Pan. Tynec 4:2 (3:2, 1:0) details 05.11.2023
10. Round Libceves Citoliby B 5:3 (5:1, 0:2) details 29.10.2023
9. Round Citoliby B Chozov 5:1 (3:0, 2:1) details 22.10.2023
8. Round Peruc Citoliby B 5:0 (3:0, 2:0) details 15.10.2023
7. Round Citoliby B Kostice 3:4 (0:3, 3:1) details 08.10.2023
6. Round FK Chlumcany B Citoliby B 6:3 (1:3, 5:0) details 01.10.2023
5. Round Citoliby B Slavetin 0:4 (0:1, 0:3) details 24.09.2023
4. Round Hriskov Citoliby B 5:0 (3:0, 2:0) details 16.09.2023
3. Round Citoliby B Cerncice B 0:7 (0:4, 0:3) details 09.09.2023
2. Round Pan. Tynec Citoliby B 2:0 (1:0, 1:0) details 03.09.2023
1. Round Citoliby B Libceves 0:3 (0:2, 0:1) details 26.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 14th-19th places
10. Round Slavetin Citoliby B 0:4 (0:2, 0:2) details 10.06.2023
9. Round Citoliby B Lipenec 3:4 (3:2, 0:2) details 03.06.2023
8. Round Chozov Citoliby B 2:3 (1:2, 1:1) details 28.05.2023
7. Round Citoliby B Nepomysl 2:1 (1:1, 1:0) details 21.05.2023
6. Round Lisany Citoliby B 1:6 (1:3, 0:3) details 14.05.2023
5. Round Citoliby B Slavetin 11:1 (4:0, 7:1) details 06.05.2023
4. Round Lipenec Citoliby B 4:2 (3:2, 1:0) details 29.04.2023
3. Round Citoliby B Chozov 3:1 (1:1, 2:0) details 23.04.2023
2. Round Nepomysl Citoliby B 6:0 (3:0, 3:0) details 15.04.2023
1. Round Citoliby B Lisany 6:2 (4:1, 2:1) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
13. Round Libceves Citoliby B 7:2 (1:1, 6:1) details 13.11.2022
12. Round Citoliby B Cerncice B 2:4 (1:1, 1:3) details 06.11.2022
11. Round FK Chlumcany B Citoliby B 6:1 (2:0, 4:1) details 28.10.2022
9. Round Citoliby B Lipenec 2:1 (2:0, 0:1) details 16.10.2022
8. Round Lenesice B Citoliby B 5:0 (2:0, 3:0) details 08.10.2022
7. Round Rocov Citoliby B 7:0 (5:0, 2:0) details 02.10.2022
14. Round Citoliby B Rocov 3:0 (1:0, 2:0) details 28.09.2022
6. Round Citoliby B Libceves 1:1 (0:0, 1:1) details 25.09.2022
5. Round Cerncice B Citoliby B 5:1 (2:0, 3:1) details 18.09.2022
4. Round Citoliby B FK Chlumcany B 3:4 (1:2, 2:2) details 10.09.2022
2. Round Lipenec Citoliby B 4:1 (2:1, 2:0) details 27.08.2022
1. Round Citoliby B Lenesice B 3:6 (2:2, 1:4) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round FK Chlumcany B Citoliby B 2:7 (0:5, 2:2) details 18.06.2022
21. Round Citoliby B Lubenec 2:2 (0:1, 2:1) details 12.06.2022
20. Round Citoliby B Holedec 1:4 (1:1, 0:3) details 05.06.2022
19. Round Pan. Tynec Citoliby B 2:2 (2:0, 0:2) details 28.05.2022
18. Round Citoliby B Hlubany CAN. details 22.05.2022
17. Round Rocov Citoliby B 4:5 (4:3, 0:2) details 14.05.2022
16. Round Citoliby B Lenesice B 3:3 (0:3, 3:0) details 08.05.2022
15. Round Peruc Citoliby B 3:3 (1:0, 2:3) details 30.04.2022