Czech Republic: OP III. tridy (OP) - Group A - Main
3. Round Darkovicky B Strahovice B 2:0 (1:0, 1:0) details 18.08.2024
Czech Republic: OP III. tridy (OP) - Group A - Main
12. Round Sudice Darkovicky B 10:2 (5:1, 5:1) details 09.06.2024
22. Round Darkovicky B Chuchelna 6:2 (2:0, 4:2) details 02.06.2024
21. Round Bela Darkovicky B 1:0 (1:0, 0:0) details 26.05.2024
20. Round Bolatice B Darkovicky B 3:1 (2:0, 1:1) details 18.05.2024
19. Round Darkovicky B Hnevosice 2:1 (0:0, 2:1) details 12.05.2024
18. Round Stepankovice B Darkovicky B 2:1 (1:0, 1:1) details 04.05.2024
17. Round Darkovicky B Koberice B 0:2 (0:0, 0:2) details 28.04.2024
16. Round Silherovice B Darkovicky B 1:4 (1:2, 0:2) details 20.04.2024
15. Round Darkovicky B Dolni Benesov B CAN. details 14.04.2024
14. Round Strahovice B Darkovicky B 1:4 (0:4, 1:0) details 06.04.2024
13. Round Darkovicky B Zavada 4:0 (2:0, 2:0) details 31.03.2024
1. Round Darkovicky B Sudice 9:0 (5:0, 4:0) details 11.11.2023
2. Round Zavada Darkovicky B 1:1 (1:0, 0:1) details 22.10.2023
11. Round Chuchelna Darkovicky B 4:2 (1:1, 3:1) details 15.10.2023
10. Round Darkovicky B Bela 1:1 (1:0, 0:1) details 08.10.2023
9. Round Darkovicky B Bolatice B 4:3 (3:0, 1:3) details 01.10.2023
8. Round Hnevosice Darkovicky B 1:1 (1:0, 0:1) details 24.09.2023
7. Round Darkovicky B Stepankovice B 6:0 (4:0, 2:0) details 17.09.2023
6. Round Koberice B Darkovicky B 2:0 (0:0, 2:0) details 09.09.2023
5. Round Darkovicky B Silherovice B 3:3 (3:0, 0:3) details 02.09.2023
4. Round Dolni Benesov B Darkovicky B 2:6 (1:1, 1:5) details 26.08.2023
3. Round Darkovicky B Strahovice B 9:1 (3:0, 6:1) details 20.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (OP) - Group A - Main
12. Round Bolatice B Darkovicky B 2:2 (1:0, 1:2) details 10.06.2023
13. Round Bela Darkovicky B 4:2 (4:1, 0:1) details 04.06.2023
22. Round Darkovicky B Hnevosice 6:0 (2:0, 4:0) details 28.05.2023
20. Round Darkovicky B Zavada 6:1 (2:0, 4:1) details 14.05.2023
19. Round Kozmice B Darkovicky B 2:1 (0:0, 2:1) details 06.05.2023
18. Round Darkovicky B Sudice 5:0 (1:0, 4:0) details 30.04.2023
17. Round Silherovice B Darkovicky B 3:7 (1:3, 2:4) details 22.04.2023
16. Round Darkovicky B Strahovice B 0:0 (0:0, 0:0) details 16.04.2023
15. Round Stepankovice B Darkovicky B 1:1 (1:1, 0:0) details 08.04.2023
14. Round Darkovicky B Koberice B 5:3 (1:1, 4:2) details 02.04.2023
2. Round Darkovicky B Bela 2:1 (1:1, 1:0) details 30.10.2022
1. Round Darkovicky B Bolatice B 1:1 (0:0, 1:1) details 23.10.2022
11. Round Hnevosice Darkovicky B 1:2 (1:1, 0:1) details 16.10.2022
10. Round Darkovicky B Hat B CAN. details 09.10.2022
9. Round Zavada Darkovicky B 1:2 (1:0, 0:2) details 01.10.2022
8. Round Darkovicky B Kozmice B 3:2 (2:2, 1:0) details 25.09.2022
7. Round Sudice Darkovicky B 3:1 (0:0, 3:1) details 18.09.2022
6. Round Darkovicky B Silherovice B 5:2 (2:1, 3:1) details 11.09.2022
5. Round Strahovice B Darkovicky B 0:1 (0:0, 0:1) details 03.09.2022
4. Round Darkovicky B Stepankovice B 12:0 (7:0, 5:0) details 28.08.2022
3. Round Koberice B Darkovicky B 3:2 (1:1, 2:1) details 20.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (OP) - Group A - Main
14. Round Bela Darkovicky B 3:3 (2:0, 1:3) details 19.06.2022
12. Round Kozmice B Darkovicky B 3:2 (1:2, 2:0) details 11.06.2022
13. Round Darkovicky B Bolatice B 4:2 (2:1, 2:1) details 05.06.2022
22. Round Sudice Darkovicky B 2:1 (1:1, 1:0) details 29.05.2022
21. Round Darkovicky B Koberice B 4:2 (1:1, 3:1) details 22.05.2022
20. Round Dolni Benesov B Darkovicky B 6:0 (2:0, 4:0) details 15.05.2022