Czech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B - Main
1. Round SKP Kadan Dobromerice B 2:0 (1:0, 1:0) details 11.08.2024
Czech Republic: OP II. tridy (LN) - Main
15. Round Dobromerice B Vrbno n. L. 8:1 (3:1, 5:0) details 15.06.2024
14. Round Sokol Patek Dobromerice B 0:14 (0:8, 0:6) details 08.06.2024
26. Round Dobromerice B Holedec 13:2 (5:0, 8:2) details 02.06.2024
25. Round Zizelice Dobromerice B 1:3 (0:2, 1:1) details 25.05.2024
24. Round Dobromerice B Buskovice 7:2 (5:0, 2:2) details 19.05.2024
23. Round Postoloprty Dobromerice B 4:3 (1:1, 3:2) details 11.05.2024
22. Round Kozly Dobromerice B 0:4 (0:0, 0:4) details 04.05.2024
21. Round Dobromerice B Cerncice 1:4 (0:3, 1:1) details 28.04.2024
20. Round Vyskov Dobromerice B 0:4 (0:2, 0:2) details 21.04.2024
19. Round Dobromerice B Mecholupy 4:2 (3:1, 1:1) details 14.04.2024
18. Round Citoliby Dobromerice B 4:3 (2:1, 2:2) details 06.04.2024
17. Round Dobromerice B Tuchorice 2:1 (1:0, 1:1) details 31.03.2024
16. Round Vroutek Dobromerice B 2:3 (1:2, 1:1) details 23.03.2024
1. Round Dobromerice B Sokol Patek 18:0 (7:0, 11:0) details 12.11.2023
13. Round Holedec Dobromerice B 1:4 (0:2, 1:2) details 04.11.2023
12. Round Dobromerice B Zizelice 11:0 (7:0, 4:0) details 28.10.2023
11. Round Buskovice Dobromerice B 3:2 (1:1, 2:1) details 21.10.2023
10. Round Dobromerice B Postoloprty 3:0 (1:0, 2:0) details 15.10.2023
9. Round Dobromerice B Kozly 7:1 (3:1, 4:0) details 08.10.2023
8. Round Cerncice Dobromerice B 3:3 (1:0, 2:3) details 30.09.2023
7. Round Dobromerice B Vyskov 4:3 (1:1, 3:2) details 24.09.2023
6. Round Mecholupy Dobromerice B 3:4 (2:2, 1:2) details 16.09.2023
5. Round Dobromerice B Citoliby 3:1 (1:1, 2:0) details 10.09.2023
4. Round Tuchorice Dobromerice B 3:6 (2:2, 1:4) details 02.09.2023
3. Round Dobromerice B Vroutek 11:0 (4:0, 7:0) details 27.08.2023
2. Round Vrbno n. L. Dobromerice B 1:1 (0:0, 1:1) details 19.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (LN) - Main
15. Round Zizelice Dobromerice B 3:4 (3:1, 0:3) details 17.06.2023
14. Round Cerncice Dobromerice B 3:7 (2:2, 1:5) details 11.06.2023
26. Round Dobromerice B Buskovice 6:6 (2:3, 4:3) details 03.06.2023
25. Round Krasny Dvur Dobromerice B 0:7 (0:4, 0:3) details 27.05.2023
24. Round Dobromerice B Vrbno n. L. 5:3 (3:0, 2:3) details 21.05.2023
23. Round Kozly Dobromerice B 1:1 (1:1, 0:0) details 13.05.2023
22. Round Dobromerice B Citoliby 3:2 (3:1, 0:1) details 07.05.2023
21. Round Sokol Patek Dobromerice B 1:0 (1:0, 0:0) details 29.04.2023
20. Round Dobromerice B Holedec 7:2 (4:0, 3:2) details 23.04.2023
19. Round Tuchorice Dobromerice B 7:0 (5:0, 2:0) details 15.04.2023
18. Round Dobromerice B Vyskov 1:3 (1:1, 0:2) details 09.04.2023
17. Round Kryry Dobromerice B 3:4 (1:2, 2:2) details 01.04.2023
16. Round Dobromerice B Postoloprty 3:2 (1:2, 2:0) details 25.03.2023
13. Round Buskovice Dobromerice B 3:0 (1:0, 2:0) details 12.11.2022
12. Round Dobromerice B Krasny Dvur 10:2 (4:0, 6:2) details 06.11.2022
11. Round Vrbno n. L. Dobromerice B 1:5 (0:2, 1:3) details 29.10.2022
10. Round Dobromerice B Kozly 4:1 (0:0, 4:1) details 23.10.2022
9. Round Citoliby Dobromerice B 3:1 (1:1, 2:0) details 15.10.2022
8. Round Dobromerice B Sokol Patek 8:0 (4:0, 4:0) details 08.10.2022
7. Round Holedec Dobromerice B 7:6 (2:4, 5:2) details 01.10.2022
6. Round Dobromerice B Tuchorice 2:2 (2:1, 0:1) details 25.09.2022
5. Round Vyskov Dobromerice B 1:4 (1:1, 0:3) details 18.09.2022
4. Round Dobromerice B Kryry 6:3 (2:1, 4:2) details 11.09.2022