Czech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group A - Main
14. Round Dyje B Hluboke Masuvky 0:8 (0:3, 0:5) details 08.06.2024
13. Round Olbramkostel Dyje B 9:1 (6:0, 3:1) details 01.06.2024
12. Round Dyje B Stary Petrin 1:5 (0:3, 1:2) details 25.05.2024
22. Round FK Znojmo C Dyje B 6:6 (4:2, 2:4) details 18.05.2024
21. Round Dyje B Chvalovice/Havraniky B 4:8 (1:2, 3:6) details 11.05.2024
19. Round Dyje B Vranov n. D. 12:2 (5:0, 7:2) details 28.04.2024
18. Round Dyje B Blizkovice B 3:5 (1:2, 2:3) details 20.04.2024
17. Round Greslove Myto Dyje B 2:4 (0:1, 2:3) details 13.04.2024
16. Round Dyje B Krepice 3:5 (2:3, 1:2) details 07.04.2024
15. Round Unanov B Dyje B 4:4 (1:2, 3:2) details 30.03.2024
2. Round Dyje B Olbramkostel 3:6 (0:3, 3:3) details 28.10.2023
1. Round Stary Petrin Dyje B 4:2 (2:0, 2:2) details 21.10.2023
11. Round Dyje B FK Znojmo C 3:10 (1:4, 2:6) details 15.10.2023
10. Round Chvalovice/Havraniky B Dyje B 5:5 (4:1, 1:4) details 07.10.2023
8. Round Vranov n. D. Dyje B 5:1 (2:0, 3:1) details 24.09.2023
7. Round Blizkovice B Dyje B 10:0 (6:0, 4:0) details 16.09.2023
6. Round Dyje B Greslove Myto 4:3 (2:2, 2:1) details 10.09.2023
5. Round Krepice Dyje B 6:0 (3:0, 3:0) details 03.09.2023
4. Round Dyje B Unanov B 3:9 (1:3, 2:6) details 26.08.2023
3. Round Hluboke Masuvky Dyje B 7:1 (2:1, 5:0) details 20.08.2023
Czech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group A - Main
12. Round Dyje B Chvalovice/Havraniky B 2:5 (1:2, 1:3) details 04.06.2023
22. Round Dyje B Stary Petrin 4:4 (2:2, 2:2) details 28.05.2023
21. Round Krepice Dyje B 4:1 (1:1, 3:0) details 21.05.2023
20. Round Dyje B Greslove Myto 7:3 (4:1, 3:2) details 13.05.2023
19. Round Hluboke Masuvky Dyje B 4:1 (2:0, 2:1) details 07.05.2023
18. Round Dyje B Unanov B 5:4 (3:1, 2:3) details 30.04.2023
17. Round FK Znojmo B Dyje B 5:3 (2:3, 3:0) details 22.04.2023
15. Round Vranov n. D. Dyje B 2:2 (1:2, 1:0) details 09.04.2023
14. Round Dyje B Olbramkostel 3:3 (2:1, 1:2) details 02.04.2023
13. Round Blizkovice B Dyje B 1:4 (0:2, 1:2) details 26.03.2023
2. Round Dyje B Blizkovice B 5:2 (3:0, 2:2) details 30.10.2022
1. Round Chvalovice/Havraniky B Dyje B 9:2 (4:2, 5:0) details 22.10.2022
11. Round Stary Petrin Dyje B 6:1 (3:1, 3:0) details 15.10.2022
10. Round Dyje B Krepice 4:2 (2:1, 2:1) details 08.10.2022
9. Round Greslove Myto Dyje B 4:10 (1:3, 3:7) details 02.10.2022
8. Round Dyje B Hluboke Masuvky 5:3 (3:1, 2:2) details 25.09.2022
7. Round Unanov B Dyje B 2:2 (0:1, 2:1) details 17.09.2022
6. Round Dyje B FK Znojmo B 2:7 (1:3, 1:4) details 11.09.2022
4. Round Dyje B Vranov n. D. 5:3 (3:1, 2:2) details 27.08.2022
3. Round Olbramkostel Dyje B 2:1 (0:1, 2:0) details 20.08.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group C - Main
13. Round Prosimerice B Dyje B 14:1 (5:0, 9:1) details 12.06.2022
22. Round Dyje B Valtrovice 0:5 (0:3, 0:2) details 29.05.2022
21. Round Jaroslavice B Dyje B 10:1 (7:1, 3:0) details 21.05.2022
20. Round Dyje B Tesetice 3:1 (2:0, 1:1) details 14.05.2022
19. Round Cejkovice Dyje B 5:0 (2:0, 3:0) details 08.05.2022
18. Round Dyje B Jirice 1:12 (0:7, 1:5) details 30.04.2022
17. Round Brezany B Dyje B 3:1 (2:1, 1:0) details 24.04.2022
16. Round Dyje B Slup 4:3 (1:2, 3:1) details 17.04.2022
15. Round Chvalovice B Dyje B 1:0 (0:0, 1:0) details 10.04.2022
14. Round Dyje B Hrabetice 2:3 (1:2, 1:1) details 03.04.2022