Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
11th place - 2nd leg FK Chlumcany B Nepomysl 6:3 (3:0, 3:3) details 08.06.2024
11th place - 1st leg Nepomysl FK Chlumcany B 2:1 (1:1, 1:0) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
18. Round FK Chlumcany B Cerncice B 5:2 (4:0, 1:2) details 18.05.2024
17. Round Pan. Tynec FK Chlumcany B 3:5 (1:4, 2:1) details 12.05.2024
16. Round FK Chlumcany B Libceves 5:7 (2:1, 3:6) details 05.05.2024
15. Round Citoliby B FK Chlumcany B 2:1 (1:0, 1:1) details 28.04.2024
14. Round FK Chlumcany B Peruc 0:2 (0:1, 0:1) details 21.04.2024
13. Round Kostice FK Chlumcany B 0:3 (0:1, 0:2) details 14.04.2024
12. Round Chozov FK Chlumcany B 3:0 AWA. details 07.04.2024
11. Round FK Chlumcany B Slavetin 9:1 (6:0, 3:1) details 05.11.2023
10. Round Hriskov FK Chlumcany B 4:3 (0:3, 4:0) details 29.10.2023
9. Round Cerncice B FK Chlumcany B 2:2 (0:0, 2:2) details 22.10.2023
8. Round FK Chlumcany B Pan. Tynec 9:3 (5:2, 4:1) details 14.10.2023
7. Round Libceves FK Chlumcany B 0:2 (0:0, 0:2) details 08.10.2023
6. Round FK Chlumcany B Citoliby B 6:3 (1:3, 5:0) details 01.10.2023
5. Round Peruc FK Chlumcany B 6:1 (0:1, 6:0) details 24.09.2023
4. Round FK Chlumcany B Kostice 1:1 (1:0, 0:1) details 16.09.2023
3. Round FK Chlumcany B Chozov 4:2 (1:1, 3:1) details 09.09.2023
2. Round Slavetin FK Chlumcany B 2:8 (0:4, 2:4) details 03.09.2023
1. Round FK Chlumcany B Hriskov 0:6 (0:3, 0:3) details 26.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Promotion Group - Main
14. Round FK Chlumcany B Mecholupy 1:7 (1:4, 0:3) details 11.06.2023
13. Round Lenesice B FK Chlumcany B 4:1 (1:1, 3:0) details 03.06.2023
12. Round FK Chlumcany B Pan. Tynec 7:0 (4:0, 3:0) details 28.05.2023
11. Round Kostice FK Chlumcany B 4:4 (3:1, 1:3) details 21.05.2023
10. Round FK Chlumcany B Peruc 3:3 (1:2, 2:1) details 14.05.2023
4. Round FK Chlumcany B Kostice 2:1 (1:1, 1:0) details 12.05.2023
9. Round Lubenec FK Chlumcany B 4:3 (1:2, 3:1) details 06.05.2023
7. Round Mecholupy FK Chlumcany B 5:2 (2:1, 3:1) details 22.04.2023
6. Round FK Chlumcany B Lenesice B 3:4 (1:2, 2:2) details 16.04.2023
5. Round Pan. Tynec FK Chlumcany B 4:2 (3:1, 1:1) details 09.04.2023
3. Round Peruc FK Chlumcany B 2:2 (1:0, 1:2) details 26.03.2023
2. Round FK Chlumcany B Lubenec 5:2 (0:2, 5:0) details 19.03.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
13. Round Cerncice B FK Chlumcany B 2:4 (0:2, 2:2) details 13.11.2022
11. Round FK Chlumcany B Citoliby B 6:1 (2:0, 4:1) details 28.10.2022
10. Round Lipenec FK Chlumcany B 2:4 (2:1, 0:3) details 22.10.2022
9. Round FK Chlumcany B Lenesice B 0:3 AWA. details 15.10.2022
8. Round Rocov FK Chlumcany B 5:4 (3:1, 2:3) details 09.10.2022
7. Round Libceves FK Chlumcany B 3:2 (3:0, 0:2) details 02.10.2022
14. Round FK Chlumcany B Libceves 3:4 (2:1, 1:3) details 28.09.2022
6. Round FK Chlumcany B Cerncice B 5:3 (2:2, 3:1) details 24.09.2022
4. Round Citoliby B FK Chlumcany B 3:4 (1:2, 2:2) details 10.09.2022
3. Round FK Chlumcany B Lipenec 3:2 (2:0, 1:2) details 03.09.2022
2. Round Lenesice B FK Chlumcany B 2:3 (2:2, 0:1) details 27.08.2022
1. Round FK Chlumcany B Rocov 6:3 (3:1, 3:2) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round FK Chlumcany B Citoliby B 2:7 (0:5, 2:2) details 18.06.2022
21. Round Holedec FK Chlumcany B 0:0 details 11.06.2022
20. Round FK Chlumcany B Pan. Tynec 4:2 (2:2, 2:0) details 04.06.2022
19. Round Hlubany FK Chlumcany B CAN. details 28.05.2022
18. Round FK Chlumcany B Rocov 3:5 (3:2, 0:3) details 21.05.2022
17. Round Lenesice B FK Chlumcany B 2:4 (2:2, 0:2) details 14.05.2022