Czech Republic: OP II. tridy (TP) - Main
30. Round Kladruby Sobechleby 4:3 PEN. (2:1, 1:2, 5:4) details 15.06.2024
28. Round Kladruby Trnovany 2:3 PEN. (0:1, 2:1, 2:4) details 01.06.2024
27. Round Dubi Kladruby 8:3 (7:0, 1:3) details 25.05.2024
26. Round Kladruby Hrob 6:2 (2:1, 4:1) details 18.05.2024
25. Round Dubi Kladruby 5:6 PEN. (4:0, 1:5, 2:3) details 11.05.2024
29. Round Probostov B Kladruby 8:2 (6:1, 2:1) details 08.05.2024
24. Round Kladruby Rtyne n. B. 1:2 (1:1, 0:1) details 04.05.2024
16. Round Novosedlice Kladruby 8:0 (3:0, 5:0) details 01.05.2024
23. Round Modlany B Kladruby 1:2 (0:2, 1:0) details 27.04.2024
22. Round Kladruby Ohnic 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 3:1) details 20.04.2024
21. Round Oldrichov B Kladruby 1:0 (0:0, 1:0) details 14.04.2024
20. Round Kladruby Horni Jiretin B 2:4 (0:0, 2:4) details 06.04.2024
19. Round Uncin Kladruby 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 1:3) details 30.03.2024
18. Round Kladruby Kostany 2:3 (0:1, 2:2) details 23.03.2024
17. Round Kopisty Kladruby 2:0 (1:0, 1:0) details 16.03.2024
12. Round Kladruby Dubi 1:6 (1:4, 0:2) details 09.03.2024
15. Round Sobechleby Kladruby 1:4 (1:1, 0:3) details 17.11.2023
14. Round Kladruby Probostov B 1:2 (0:1, 1:1) details 12.11.2023
13. Round Trnovany Kladruby 0:2 (0:2, 0:0) details 05.11.2023
11. Round Hrob Kladruby 4:2 (2:0, 2:2) details 21.10.2023
10. Round Kladruby Dubi 1:2 (1:0, 0:2) details 14.10.2023
9. Round Rtyne n. B. Kladruby 7:0 (4:0, 3:0) details 07.10.2023
8. Round Kladruby Modlany B 2:3 (2:2, 0:1) details 30.09.2023
1. Round Kladruby Novosedlice 3:2 (1:2, 2:0) details 28.09.2023
7. Round Ohnic Kladruby 4:1 (3:0, 1:1) details 23.09.2023
6. Round Kladruby Oldrichov B 8:1 (3:0, 5:1) details 16.09.2023
5. Round Horni Jiretin B Kladruby 6:0 (2:0, 4:0) details 10.09.2023
4. Round Kladruby Uncin 3:4 (1:4, 2:0) details 02.09.2023
3. Round Kostany Kladruby 2:1 (0:1, 2:0) details 26.08.2023
2. Round Kladruby Kopisty 0:2 (0:0, 0:2) details 19.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (TP) - Main
14. Round Dubi Kladruby 1:2 (0:2, 1:0) details 17.06.2023
15. Round Kostany Kladruby 6:0 (3:0, 3:0) details 10.06.2023
26. Round Kladruby Probostov B 2:4 (0:3, 2:1) details 02.06.2023
25. Round Dubi Kladruby 3:2 (3:1, 0:1) details 27.05.2023
24. Round Kladruby Hrob 2:3 PEN. (0:0, 2:2, 3:4) details 20.05.2023
23. Round Kopisty Kladruby 2:0 (1:0, 1:0) details 13.05.2023
22. Round Kladruby Uncin 2:3 (0:2, 2:1) details 06.05.2023
21. Round Sobedruhy Kladruby 2:5 (1:3, 1:2) details 29.04.2023
20. Round Kladruby Sobechleby 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 3:2) details 22.04.2023
19. Round Oldrichov B Kladruby 1:2 (1:1, 0:1) details 16.04.2023
18. Round Kladruby Horni Jiretin B 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3) details 08.04.2023
17. Round Rtyne n. B. Kladruby 6:3 (3:1, 3:2) details 01.04.2023
16. Round Kladruby Trnovany 4:7 (0:1, 4:6) details 25.03.2023
12. Round Kladruby Dubi 0:6 (0:3, 0:3) details 18.03.2023
13. Round Probostov B Kladruby 7:1 (3:0, 4:1) details 13.11.2022
11. Round Hrob Kladruby 4:0 (2:0, 2:0) details 29.10.2022
10. Round Kladruby Kopisty 3:1 (1:1, 2:0) details 22.10.2022
9. Round Uncin Kladruby 6:0 (2:0, 4:0) details 15.10.2022
8. Round Kladruby Sobedruhy 4:3 PEN. (2:1, 1:2, 4:2) details 08.10.2022
7. Round Sobechleby Kladruby 8:3 (4:1, 4:2) details 01.10.2022