Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
15th place - 2nd leg Lenesice B Citoliby B 6:2 (5:0, 1:2) details 02.06.2024
15th place - 1st leg Citoliby B Lenesice B 3:0 (2:0, 1:0) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group B - Main
18. Round Lenesice B Lubenec 4:7 (2:4, 2:3) details 19.05.2024
17. Round Lipenec Lenesice B 13:0 (8:0, 5:0) details 11.05.2024
16. Round Lenesice B Buskovice B 1:2 (0:2, 1:0) details 05.05.2024
15. Round Domousice Lenesice B CAN. details 27.04.2024
14. Round Stankovice Lenesice B 4:2 (3:0, 1:2) details 20.04.2024
13. Round Lenesice B Lisany 2:5 (1:2, 1:3) details 13.04.2024
12. Round Nepomysl Lenesice B 5:0 (0:0, 5:0) details 07.04.2024
11. Round Lenesice B Krasny Dvur 2:2 (1:0, 1:2) details 05.11.2023
10. Round Rocov Lenesice B 6:1 (3:1, 3:0) details 29.10.2023
9. Round Lubenec Lenesice B 4:3 (2:1, 2:2) details 21.10.2023
8. Round Lenesice B Lipenec 0:3 (0:0, 0:3) details 15.10.2023
7. Round Buskovice B Lenesice B 1:1 (0:1, 1:0) details 08.10.2023
6. Round Lenesice B Domousice 8:0 (2:0, 6:0) details 01.10.2023
5. Round Lenesice B Stankovice 2:2 (0:0, 2:2) details 24.09.2023
4. Round Lisany Lenesice B 1:2 (0:1, 1:1) details 16.09.2023
3. Round Lenesice B Nepomysl 6:0 (2:0, 4:0) details 10.09.2023
2. Round Krasny Dvur Lenesice B 2:2 (0:0, 2:2) details 02.09.2023
1. Round Lenesice B Rocov 9:4 (3:1, 6:3) details 26.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Promotion Group - Main
1. Round Peruc Lenesice B 5:0 (2:0, 3:0) details 17.06.2023
13. Round Lenesice B FK Chlumcany B 4:1 (1:1, 3:0) details 03.06.2023
12. Round Lenesice B Kostice 5:6 (4:2, 1:4) details 27.05.2023
11. Round Lubenec Lenesice B 7:0 (4:0, 3:0) details 20.05.2023
10. Round Lenesice B Mecholupy 5:6 (1:2, 4:4) details 13.05.2023
9. Round Pan. Tynec Lenesice B 2:2 (1:0, 1:2) details 07.05.2023
8. Round Lenesice B Peruc 2:1 (1:0, 1:1) details 29.04.2023
6. Round FK Chlumcany B Lenesice B 3:4 (1:2, 2:2) details 16.04.2023
5. Round Kostice Lenesice B 0:4 (0:4, 0:0) details 09.04.2023
4. Round Lenesice B Lubenec 5:3 (2:3, 3:0) details 02.04.2023
3. Round Mecholupy Lenesice B 9:0 (6:0, 3:0) details 25.03.2023
2. Round Lenesice B Pan. Tynec 1:0 (0:0, 1:0) details 19.03.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
12. Round Lenesice B Rocov 3:3 (1:2, 2:1) details 05.11.2022
11. Round Libceves Lenesice B 1:2 (1:0, 0:2) details 30.10.2022
10. Round Lenesice B Cerncice B 3:1 (2:0, 1:1) details 22.10.2022
9. Round FK Chlumcany B Lenesice B 0:3 AWA. details 15.10.2022
8. Round Lenesice B Citoliby B 5:0 (2:0, 3:0) details 08.10.2022
7. Round Lenesice B Lipenec 5:2 (3:1, 2:1) details 02.10.2022
14. Round Lipenec Lenesice B 4:1 (1:0, 3:1) details 28.09.2022
5. Round Rocov Lenesice B 1:1 (0:1, 1:0) details 18.09.2022
4. Round Lenesice B Libceves 3:2 (0:0, 3:2) details 11.09.2022
3. Round Cerncice B Lenesice B 3:1 (1:0, 2:1) details 04.09.2022
2. Round Lenesice B FK Chlumcany B 2:3 (2:2, 0:1) details 27.08.2022
1. Round Citoliby B Lenesice B 3:6 (2:2, 1:4) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round Lubenec Lenesice B 3:2 (1:1, 2:1) details 18.06.2022
21. Round Lenesice B Peruc 1:0 (0:0, 1:0) details 11.06.2022
20. Round Slavetin Lenesice B 3:6 (1:1, 2:5) details 04.06.2022
19. Round Lenesice B Stankovice 7:2 (4:2, 3:0) details 28.05.2022
18. Round Cerncice B Lenesice B 1:1 (1:0, 0:1) details 22.05.2022
17. Round Lenesice B FK Chlumcany B 2:4 (2:2, 0:2) details 14.05.2022