Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
9th place - 2nd leg Libceves Stankovice POSTP. details 02.06.2024
9th place - 1st leg Stankovice Libceves 0:0 (0:0, 0:0) details 25.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
18. Round Peruc Libceves 5:2 (3:1, 2:1) details 19.05.2024
17. Round Libceves Kostice 2:7 (1:3, 1:4) details 11.05.2024
16. Round FK Chlumcany B Libceves 5:7 (2:1, 3:6) details 05.05.2024
15. Round Libceves Slavetin 2:2 (1:0, 1:2) details 27.04.2024
14. Round Hriskov Libceves 4:2 (2:0, 2:2) details 21.04.2024
13. Round Libceves Cerncice B 1:0 (1:0, 0:0) details 13.04.2024
12. Round Pan. Tynec Libceves 2:2 (1:2, 1:0) details 07.04.2024
11. Round Libceves Chozov 6:0 (4:0, 2:0) details 04.11.2023
10. Round Libceves Citoliby B 5:3 (5:1, 0:2) details 29.10.2023
9. Round Libceves Peruc 4:3 (2:2, 2:1) details 22.10.2023
8. Round Kostice Libceves 1:3 (0:1, 1:2) details 15.10.2023
7. Round Libceves FK Chlumcany B 0:2 (0:0, 0:2) details 08.10.2023
6. Round Slavetin Libceves 5:0 (2:0, 3:0) details 30.09.2023
5. Round Libceves Hriskov 1:5 (0:2, 1:3) details 24.09.2023
4. Round Cerncice B Libceves 1:2 (1:2, 0:0) details 16.09.2023
3. Round Libceves Pan. Tynec 3:2 (1:2, 2:0) details 10.09.2023
2. Round Chozov Libceves 2:5 (0:2, 2:3) details 03.09.2023
1. Round Citoliby B Libceves 0:3 (0:2, 0:1) details 26.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 8th-13th places
10. Round Libceves Hriskov 2:2 (1:1, 1:1) details 10.06.2023
9. Round Rocov Libceves 3:1 (1:0, 2:1) details 04.06.2023
8. Round Cerncice B Libceves 3:0 (0:0, 3:0) details 28.05.2023
7. Round Libceves Buskovice B 1:4 (0:3, 1:1) details 21.05.2023
6. Round Stankovice Libceves 0:2 (0:2, 0:0) details 13.05.2023
5. Round Hriskov Libceves 2:1 (1:1, 1:0) details 06.05.2023
4. Round Libceves Rocov 2:4 (1:2, 1:2) details 30.04.2023
3. Round Libceves Cerncice B 2:4 (2:3, 0:1) details 23.04.2023
2. Round Buskovice B Libceves 3:2 (2:1, 1:1) details 16.04.2023
1. Round Libceves Stankovice 0:0 (0:0, 0:0) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
13. Round Libceves Citoliby B 7:2 (1:1, 6:1) details 13.11.2022
12. Round Lipenec Libceves 1:7 (1:3, 0:4) details 05.11.2022
11. Round Libceves Lenesice B 1:2 (1:0, 0:2) details 30.10.2022
10. Round Rocov Libceves 10:0 (6:0, 4:0) details 23.10.2022
8. Round Libceves Cerncice B 2:5 (2:3, 0:2) details 09.10.2022
7. Round Libceves FK Chlumcany B 3:2 (3:0, 0:2) details 02.10.2022
14. Round FK Chlumcany B Libceves 3:4 (2:1, 1:3) details 28.09.2022
6. Round Citoliby B Libceves 1:1 (0:0, 1:1) details 25.09.2022
5. Round Libceves Lipenec 1:7 (0:4, 1:3) details 18.09.2022
4. Round Lenesice B Libceves 3:2 (0:0, 3:2) details 11.09.2022
3. Round Libceves Rocov 3:1 (1:1, 2:0) details 04.09.2022
1. Round Cerncice B Libceves 3:1 (3:1, 0:0) details 21.08.2022
Czech Republic: OP II. tridy (LN) - Main
26. Round Libceves Buskovice 1:6 (1:3, 0:3) details 18.06.2022
25. Round Vrbno n. L. Libceves 5:1 (3:0, 2:1) details 11.06.2022
24. Round Libceves Citoliby 2:5 (2:2, 0:3) details 04.06.2022
23. Round Zizelice Libceves 3:3 (2:1, 1:2) details 28.05.2022
22. Round Libceves Vyskov 1:8 (0:4, 1:4) details 21.05.2022
21. Round Sokol Patek Libceves 2:2 (1:2, 1:0) details 14.05.2022
20. Round Libceves Tuchorice 0:4 (0:2, 0:2) details 07.05.2022
19. Round Cerncice Libceves 3:0 (1:0, 2:0) details 01.05.2022