Czech Republic: OP III. tridy (SU) - Main
3. Round Brnicko Libina B 3:0 (1:0, 2:0) details 17.08.2024
Czech Republic: OP III. tridy (SU) - Group B - Main
12. Round Podoli Libina B 2:3 PEN. (2:0, 0:2, 2:4) details 08.06.2024
11. Round Libina B Olesnice u Bouzova B 0:2 (0:1, 0:1) details 02.06.2024
18. Round Krchleby Libina B 2:3 (1:2, 1:1) details 19.05.2024
17. Round Libina B Palonin 3:0 (3:0, 0:0) details 12.05.2024
16. Round Dubicko Libina B 2:1 (0:1, 2:0) details 05.05.2024
15. Round Libina B Libiva 2:1 (1:1, 1:0) details 28.04.2024
14. Round Moravicany Libina B 2:3 (2:1, 0:2) details 21.04.2024
13. Round Libina B Lukavice 2:0 (0:0, 2:0) details 13.04.2024
3. Round Libina B Podoli 2:0 (1:0, 1:0) details 21.10.2023
2. Round Olesnice u Bouzova B Libina B 5:1 (2:1, 3:0) details 15.10.2023
9. Round Libina B Krchleby 4:3 PEN. (0:2, 3:1, 4:3) details 30.09.2023
8. Round Palonin Libina B 1:3 (0:1, 1:2) details 24.09.2023
7. Round Libina B Dubicko 1:6 (1:1, 0:5) details 16.09.2023
6. Round Libiva Libina B 5:0 (2:0, 3:0) details 09.09.2023
5. Round Libina B Moravicany 1:4 (0:1, 1:3) details 03.09.2023
4. Round Lukavice Libina B 1:4 (1:2, 0:2) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A - Main
18. Round Rovensko Libina B 3:4 (1:4, 2:0) details 06.05.2023
17. Round Libina B Brnicko 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 4:2) details 30.04.2023
16. Round Jedli Libina B 1:5 (1:2, 0:3) details 23.04.2023
15. Round Libina B Pisarov 0:5 (0:3, 0:2) details 16.04.2023
14. Round Hrabisin Libina B 2:4 (0:3, 2:1) details 09.04.2023
13. Round Libina B Sudkov B 3:2 (1:1, 2:1) details 02.04.2023
12. Round Libina B Hanusovice 6:1 (4:0, 2:1) details 26.03.2023
11. Round Postrelmov B Libina B 3:0 (3:0, 0:0) details 29.10.2022
10. Round Libina B Mala Morava 5:1 (2:0, 3:1) details 23.10.2022
2. Round Libina B Postrelmov B 0:4 (0:1, 0:3) details 15.10.2022
1. Round Mala Morava Libina B 3:1 (1:0, 2:1) details 08.10.2022
9. Round Libina B Rovensko 8:0 (5:0, 3:0) details 01.10.2022
3. Round Hanusovice Libina B 1:4 (0:0, 1:4) details 28.09.2022
8. Round Brnicko Libina B 5:3 (1:2, 4:1) details 24.09.2022
7. Round Libina B Jedli 3:1 (2:0, 1:1) details 18.09.2022
6. Round Pisarov Libina B 3:2 (0:1, 3:1) details 10.09.2022
5. Round Libina B Hrabisin 2:0 (1:0, 1:0) details 03.09.2022
4. Round Sudkov B Libina B 1:7 (0:3, 1:4) details 27.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A - Main
21. Round Libina B Pisarov 3:2 PEN. (1:2, 1:0, 4:3) details 12.06.2022
15. Round Mala Morava Libina B 4:3 (1:1, 3:2) details 04.06.2022
20. Round Rovensko Libina B 4:5 (3:0, 1:5) details 29.05.2022
19. Round Libina B Hanusovice 5:1 (2:1, 3:0) details 22.05.2022
18. Round Brnicko Libina B 1:2 (0:1, 1:1) details 14.05.2022
17. Round Libina B Jedli 6:1 (2:1, 4:0) details 08.05.2022
16. Round Sumperk B Libina B 4:2 (0:1, 4:1) details 30.04.2022
11. Round Libina B Brnicko 3:0 (1:0, 2:0) details 24.04.2022
14. Round Pisarov Libina B 3:4 PEN. (1:1, 2:2, 3:5) details 16.04.2022
13. Round Libina B Rovensko 3:2 PEN. (0:2, 2:0, 4:3) details 09.04.2022
12. Round Hanusovice Libina B 3:1 (0:1, 3:0) details 02.04.2022
3. Round Libina B Jedli 6:1 (3:0, 3:1) details 24.10.2021
2. Round Sumperk B Libina B 4:2 (2:1, 2:1) details 17.10.2021
1. Round Mala Morava Libina B 3:1 (2:0, 1:1) details 09.10.2021
10. Round Jedli Libina B 4:0 (2:0, 2:0) details 03.10.2021