Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Promotion Group - Main
Final - 2nd leg Lipenec Hriskov 3:0 (3:0, 0:0) details 15.06.2024
Final - 1st leg Hriskov Lipenec 3:3 (1:2, 2:1) details 09.06.2024
Semi-finals - 2nd leg Lipenec Peruc 7:0 (6:0, 1:0) details 02.06.2024
Semi-finals - 1st leg Peruc Lipenec 0:7 (0:1, 0:6) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group B - Main
18. Round Domousice Lipenec CAN. details 18.05.2024
17. Round Lipenec Lenesice B 13:0 (8:0, 5:0) details 11.05.2024
16. Round Lisany Lipenec 0:19 (0:8, 0:11) details 04.05.2024
15. Round Lipenec Nepomysl 3:0 AWA. details 27.04.2024
14. Round Krasny Dvur Lipenec 0:8 (0:2, 0:6) details 21.04.2024
13. Round Lipenec Rocov 7:0 (3:0, 4:0) details 13.04.2024
12. Round Lubenec Lipenec 0:8 (0:1, 0:7) details 06.04.2024
11. Round Lipenec Stankovice 9:0 (6:0, 3:0) details 04.11.2023
10. Round Lipenec Buskovice B 11:0 (5:0, 6:0) details 28.10.2023
9. Round Lipenec Domousice 9:1 (5:1, 4:0) details 21.10.2023
8. Round Lenesice B Lipenec 0:3 (0:0, 0:3) details 15.10.2023
7. Round Lipenec Lisany 7:0 (4:0, 3:0) details 07.10.2023
6. Round Nepomysl Lipenec 1:3 (1:0, 0:3) details 01.10.2023
5. Round Lipenec Krasny Dvur 3:1 (1:1, 2:0) details 23.09.2023
4. Round Rocov Lipenec 4:3 (3:3, 1:0) details 17.09.2023
3. Round Lipenec Lubenec 3:4 (1:2, 2:2) details 09.09.2023
2. Round Stankovice Lipenec 3:6 (1:3, 2:3) details 02.09.2023
1. Round Buskovice B Lipenec 1:3 (1:2, 0:1) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 14th-19th places
10. Round Lipenec Lisany 4:1 (2:1, 2:0) details 10.06.2023
9. Round Citoliby B Lipenec 3:4 (3:2, 0:2) details 03.06.2023
8. Round Slavetin Lipenec 2:4 (1:0, 1:4) details 27.05.2023
7. Round Lipenec Chozov 16:1 (5:1, 11:0) details 20.05.2023
6. Round Nepomysl Lipenec 1:0 (1:0, 0:0) details 13.05.2023
5. Round Lisany Lipenec 1:12 (0:4, 1:8) details 07.05.2023
4. Round Lipenec Citoliby B 4:2 (3:2, 1:0) details 29.04.2023
3. Round Lipenec Slavetin 6:2 (4:2, 2:0) details 22.04.2023
2. Round Chozov Lipenec 4:4 (3:3, 1:1) details 16.04.2023
1. Round Lipenec Nepomysl 4:0 (2:0, 2:0) details 08.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
13. Round Rocov Lipenec 6:2 (3:1, 3:1) details 13.11.2022
12. Round Lipenec Libceves 1:7 (1:3, 0:4) details 05.11.2022
11. Round Cerncice B Lipenec 9:2 (4:1, 5:1) details 30.10.2022
10. Round Lipenec FK Chlumcany B 2:4 (2:1, 0:3) details 22.10.2022
9. Round Citoliby B Lipenec 2:1 (2:0, 0:1) details 16.10.2022
7. Round Lenesice B Lipenec 5:2 (3:1, 2:1) details 02.10.2022
14. Round Lipenec Lenesice B 4:1 (1:0, 3:1) details 28.09.2022
6. Round Lipenec Rocov 7:4 (2:2, 5:2) details 24.09.2022
5. Round Libceves Lipenec 1:7 (0:4, 1:3) details 18.09.2022
4. Round Lipenec Cerncice B 2:0 (1:0, 1:0) details 10.09.2022
3. Round FK Chlumcany B Lipenec 3:2 (2:0, 1:2) details 03.09.2022
2. Round Lipenec Citoliby B 4:1 (2:1, 2:0) details 27.08.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (LN) - Main
18. Round Kostice Lipenec 1:5 (0:4, 1:1) details 05.06.2022
16. Round Lisany Lipenec 2:8 (0:5, 2:3) details 22.05.2022
15. Round Lipenec Hriskov 3:1 (2:0, 1:1) details 15.05.2022
14. Round Nepomysl Lipenec 1:1 (0:1, 1:0) details 07.05.2022
13. Round Lipenec Buskovice B 7:9 (4:4, 3:5) details 01.05.2022
12. Round Lipenec Listany CAN. details 24.04.2022