Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group C - Main
11. Round Nedasov B Smolina 3:3 (1:2, 2:1) details 15.06.2024
21. Round Nedasov B Stitna nad Vlari B 1:4 (1:1, 0:3) details 07.06.2024
20. Round Biskupice Nedasov B 2:3 (2:1, 0:2) details 02.06.2024
19. Round Nedasov B Tichov 3:2 (2:2, 1:0) details 25.05.2024
17. Round Nedasov B Lipova 1:0 (0:0, 1:0) details 11.05.2024
16. Round Loucka Nedasov B 2:3 (1:2, 1:1) details 05.05.2024
18. Round Smolina Nedasov B 3:2 (1:2, 2:0) details 03.05.2024
15. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 1:4 (1:1, 0:3) details 27.04.2024
14. Round Stitna nad Vlari B Nedasov B 8:5 (5:1, 3:4) details 21.04.2024
13. Round Nedasov B Biskupice 3:0 (1:0, 2:0) details 13.04.2024
12. Round Tichov Nedasov B 1:2 (0:1, 1:1) details 07.04.2024
10. Round Nedasov B Lipova 4:3 (2:2, 2:1) details 21.10.2023
9. Round Nedasov B Loucka 6:0 (2:0, 4:0) details 14.10.2023
8. Round Nedasov B Valasske Klobouky B 4:0 (2:0, 2:0) details 07.10.2023
7. Round Nedasov B Stitna nad Vlari B 4:2 (2:1, 2:1) details 30.09.2023
6. Round Biskupice Nedasov B 1:2 (1:0, 0:2) details 24.09.2023
5. Round Nedasov B Tichov 4:0 (1:0, 3:0) details 16.09.2023
4. Round Smolina Nedasov B 1:3 (0:0, 1:3) details 10.09.2023
3. Round Lipova Nedasov B 2:8 (0:5, 2:3) details 03.09.2023
2. Round Loucka Nedasov B 1:3 (1:0, 0:3) details 27.08.2023
1. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 3:2 (3:2, 0:0) details 19.08.2023
Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group C - Main
21. Round Nedasov B Jestrabi 3:3 (2:3, 1:0) details 17.06.2023
20. Round Sehradice Nedasov B 1:1 (0:1, 1:0) details 10.06.2023
19. Round Nedasov B Loucka 5:1 (2:0, 3:1) details 03.06.2023
18. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 2:3 (1:1, 1:2) details 27.05.2023
17. Round Nedasov B Lipova 7:0 (4:0, 3:0) details 20.05.2023
16. Round Tichov Nedasov B 1:7 (1:4, 0:3) details 14.05.2023
15. Round Nedasov B Smolina 5:0 (1:0, 4:0) details 06.05.2023
14. Round Jestrabi Nedasov B 4:0 (2:0, 2:0) details 30.04.2023
13. Round Nedasov B Sehradice 0:1 (0:0, 0:1) details 22.04.2023
12. Round Loucka Nedasov B 2:4 (1:2, 1:2) details 16.04.2023
11. Round Nedasov B Valasske Klobouky B 3:1 (1:0, 2:1) details 08.04.2023
7. Round Nedasov B Jestrabi 4:2 (1:2, 3:0) details 29.10.2022
10. Round Nedasov B Lipova 2:0 (0:0, 2:0) details 22.10.2022
9. Round Nedasov B Tichov 5:0 (3:0, 2:0) details 15.10.2022
8. Round Smolina Nedasov B 0:4 (0:2, 0:2) details 09.10.2022
6. Round Sehradice Nedasov B 2:2 (1:0, 1:2) details 24.09.2022
5. Round Nedasov B Loucka 4:1 (2:0, 2:1) details 17.09.2022
4. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 3:5 (3:3, 0:2) details 09.09.2022
3. Round Lipova Nedasov B 1:1 (0:0, 1:1) details 04.09.2022
2. Round Tichov Nedasov B 2:2 (1:2, 1:0) details 28.08.2022
1. Round Nedasov B Smolina 3:3 (3:1, 0:2) details 20.08.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group B - Main
10. Round Nedasov B Valasske Klobouky B 3:1 (1:1, 2:0) details 03.06.2022
17. Round Horni Lhota Nedasov B 2:0 (2:0, 0:0) details 21.05.2022
16. Round Nedasov B Jestrabi 5:1 (4:0, 1:1) details 14.05.2022
15. Round Smolina Nedasov B 1:1 (1:0, 0:1) details 08.05.2022
14. Round Nedasov B Dobrkovice 4:0 (2:0, 2:0) details 30.04.2022
13. Round Nedasov B Hr. Ujezd-Kanovice 1:1 (0:0, 1:1) details 23.04.2022
12. Round Nedasov B Loucka 0:0 (0:0, 0:0) details 16.04.2022
11. Round Tichov Nedasov B 0:3 (0:2, 0:1) details 10.04.2022