Czech Republic: OP II. tridy (JN) - Main
22. Round Plavy B Kovo 4:4 (1:3, 3:1) details 22.06.2024
21. Round Kokonin Plavy B 2:5 (2:1, 0:4) details 15.06.2024
20. Round Nova Ves n. N. Plavy B 4:3 (4:2, 0:1) details 08.06.2024
19. Round Plavy B Jenisovice 3:3 (1:2, 2:1) details 02.06.2024
18. Round Jiskra Mseno B Plavy B 4:0 (0:0, 4:0) details 26.05.2024
17. Round Plavy B Hodkovice nad Mohelkou B 3:2 (1:1, 2:1) details 19.05.2024
16. Round Josefuv Dul Plavy B 5:1 (1:0, 4:1) details 11.05.2024
15. Round Plavy B Mala Skala 3:2 (0:2, 3:0) details 05.05.2024
13. Round Plavy B Lucany nad Nisou B 5:2 (2:2, 3:0) details 01.05.2024
14. Round Plavy B Smrzovka B 3:0 (1:0, 2:0) details 28.04.2024
12. Round Drzkov B Plavy B 4:0 (2:0, 2:0) details 14.04.2024
1. Round Plavy B Drzkov B 3:2 (2:0, 1:2) details 07.04.2024
11. Round Kovo Plavy B 6:3 (4:1, 2:2) details 28.10.2023
10. Round Plavy B Kokonin 10:0 (4:0, 6:0) details 22.10.2023
9. Round Plavy B Nova Ves n. N. 7:2 (3:1, 4:1) details 15.10.2023
8. Round Jenisovice Plavy B 5:2 (2:2, 3:0) details 07.10.2023
7. Round Plavy B Jiskra Mseno B 3:3 (1:2, 2:1) details 01.10.2023
6. Round Hodkovice nad Mohelkou B Plavy B 9:0 (6:0, 3:0) details 24.09.2023
5. Round Plavy B Josefuv Dul 2:0 (0:0, 2:0) details 17.09.2023
4. Round Mala Skala Plavy B 4:8 (0:3, 4:5) details 10.09.2023
3. Round Smrzovka B Plavy B 4:1 (2:1, 2:0) details 03.09.2023
2. Round Lucany nad Nisou B Plavy B 4:3 (2:2, 2:1) details 27.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (JN) - Main
26. Round Plavy B Mala Skala 6:1 (1:1, 5:0) details 25.06.2023
25. Round Kovo Plavy B 3:3 (2:0, 1:3) details 21.06.2023
24. Round Nova Ves n. N. Plavy B 2:10 (1:6, 1:4) details 10.06.2023
23. Round Plavy B Drzkov B 2:6 (2:1, 0:5) details 04.06.2023
22. Round Smrzovka B Plavy B 1:1 (1:1, 0:0) details 28.05.2023
21. Round Plavy B Zelezny Brod B 0:4 (0:1, 0:3) details 21.05.2023
15. Round Plavy B Jiskra Mseno B 1:2 (0:2, 1:0) details 17.05.2023
20. Round Hodkovice nad Mohelkou B Plavy B 5:3 (2:1, 3:2) details 14.05.2023
19. Round Plavy B Josefuv Dul 1:3 (1:1, 0:2) details 07.05.2023
18. Round Kokonin Plavy B 1:8 (0:6, 1:2) details 29.04.2023
17. Round Plavy B Lucany nad Nisou B 8:1 (4:1, 4:0) details 23.04.2023
16. Round Zasada Plavy B 5:2 (3:1, 2:1) details 15.04.2023
8. Round Zelezny Brod B Plavy B 3:1 (2:0, 1:1) details 13.11.2022
14. Round Jenisovice Plavy B 1:4 (0:2, 1:2) details 12.11.2022
12. Round Plavy B Kovo 3:5 (2:2, 1:3) details 05.11.2022
11. Round Plavy B Nova Ves n. N. 9:0 (1:0, 8:0) details 30.10.2022
10. Round Drzkov B Plavy B 3:2 (1:1, 2:1) details 23.10.2022
9. Round Plavy B Smrzovka B 2:5 (0:2, 2:3) details 16.10.2022
5. Round Plavy B Kokonin 3:2 (0:2, 3:0) details 05.10.2022
7. Round Plavy B Hodkovice nad Mohelkou B 3:2 (1:2, 2:0) details 02.10.2022
13. Round Mala Skala Plavy B 1:5 (1:5, 0:0) details 28.09.2022
6. Round Josefuv Dul Plavy B 1:5 (0:1, 1:4) details 24.09.2022
4. Round Lucany nad Nisou B Plavy B 2:4 (0:1, 2:3) details 11.09.2022
3. Round Plavy B Zasada 0:3 (0:1, 0:2) details 04.09.2022
2. Round Jiskra Mseno B Plavy B 6:0 (2:0, 4:0) details 27.08.2022
1. Round Plavy B Jenisovice 4:2 (1:0, 3:2) details 21.08.2022
Czech Republic: OP II. tridy (JN) - Main
22. Round Plavy B Drzkov B 11:1 (6:0, 5:1) details 18.06.2022
21. Round FC Pencin B Plavy B 8:0 (2:0, 6:0) details 10.06.2022