Czech Republic: OP IV. tridy (PU) - Group B - Main
22. Round Tetov Prelouc C 0:4 (0:3, 0:1) details 09.06.2024
21. Round Prelouc C Ujezd B 0:2 (0:1, 0:1) details 02.06.2024
20. Round Semin Prelouc C 2:0 (0:0, 2:0) details 26.05.2024
19. Round Prelouc C Zdechovice 2:3 (0:2, 2:1) details 19.05.2024
18. Round Selmice Prelouc C 1:3 (1:1, 0:2) details 12.05.2024
17. Round Prelouc C Kojice 0:2 (0:0, 0:2) details 05.05.2024
16. Round Rybitvi Prelouc C 4:2 (1:1, 3:1) details 27.04.2024
15. Round Prelouc C St. Civice 3:2 (2:1, 1:1) details 21.04.2024
14. Round Jankovice Prelouc C 1:2 (0:1, 1:1) details 13.04.2024
13. Round Prelouc C Recany nad Labem B CAN. details 07.04.2024
12. Round Roh. Bela/L. Bohdanec C Prelouc C 4:1 (2:0, 2:1) details 30.03.2024
1. Round Prelouc C Roh. Bela/L. Bohdanec C 1:2 (1:1, 0:1) details 28.10.2023
2. Round Recany nad Labem B Prelouc C 1:0 (1:0, 0:0) details 21.10.2023
11. Round Prelouc C Tetov 0:0 (0:0, 0:0) details 15.10.2023
10. Round Ujezd B Prelouc C 1:3 (1:1, 0:2) details 07.10.2023
9. Round Prelouc C Semin 4:0 (1:0, 3:0) details 01.10.2023
8. Round Zdechovice Prelouc C 4:0 (1:0, 3:0) details 23.09.2023
7. Round Prelouc C Selmice 2:5 (0:2, 2:3) details 17.09.2023
6. Round Kojice Prelouc C 1:7 (1:3, 0:4) details 10.09.2023
5. Round Prelouc C Rybitvi 4:1 (2:1, 2:0) details 03.09.2023
4. Round St. Civice Prelouc C 1:3 (1:1, 0:2) details 27.08.2023
3. Round Prelouc C Jankovice 3:2 (2:0, 1:2) details 20.08.2023
Czech Republic: OP IV. tridy (PU) - Group B - Main
22. Round Kojice Prelouc C 2:7 (2:2, 0:5) details 10.06.2023
21. Round Prelouc C Ujezd B 6:1 (0:0, 6:1) details 04.06.2023
20. Round Semin Prelouc C 3:0 (0:0, 3:0) details 28.05.2023
19. Round Prelouc C Dolany 3:1 (1:1, 2:0) details 21.05.2023
18. Round Selmice Prelouc C 3:2 (2:2, 1:0) details 14.05.2023
17. Round Prelouc C Choltice B 2:0 (1:0, 1:0) details 07.05.2023
16. Round Zdechovice Prelouc C 1:4 (0:2, 1:2) details 29.04.2023
15. Round Prelouc C St. Civice 5:0 (3:0, 2:0) details 23.04.2023
14. Round Jankovice Prelouc C 1:0 (1:0, 0:0) details 15.04.2023
13. Round Prelouc C Recany nad Labem B 0:3 (0:1, 0:2) details 09.04.2023
12. Round Rybitvi Prelouc C 2:3 (0:2, 2:1) details 01.04.2023
1. Round Prelouc C Rybitvi 4:0 (1:0, 3:0) details 29.10.2022
2. Round Recany nad Labem B Prelouc C 2:1 (0:0, 2:1) details 23.10.2022
11. Round Prelouc C Kojice 0:0 (0:0, 0:0) details 16.10.2022
10. Round Ujezd B Prelouc C 0:2 (0:0, 0:2) details 08.10.2022
9. Round Prelouc C Semin 2:4 (0:2, 2:2) details 02.10.2022
8. Round Dolany Prelouc C 0:2 (0:0, 0:2) details 24.09.2022
7. Round Prelouc C Selmice 1:0 (1:0, 0:0) details 18.09.2022
6. Round Choltice B Prelouc C 1:0 (0:0, 1:0) details 11.09.2022
5. Round Prelouc C Zdechovice 5:1 (1:0, 4:1) details 04.09.2022
4. Round St. Civice Prelouc C 0:5 (0:2, 0:3) details 28.08.2022
3. Round Prelouc C Jankovice 4:1 (0:1, 4:0) details 21.08.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (PU) - Group B - Main
26. Round Tetov B Prelouc C 5:3 (4:2, 1:1) details 18.06.2022
25. Round Prelouc C Ujezd B 1:3 (0:1, 1:2) details 12.06.2022
24. Round Prelouc C Rybitvi 4:3 (3:1, 1:2) details 05.06.2022
23. Round Jankovice Prelouc C 1:1 (0:1, 1:0) details 28.05.2022
22. Round Prelouc C Srch B 6:1 (2:1, 4:0) details 22.05.2022
21. Round Semin Prelouc C 4:3 (4:1, 0:2) details 14.05.2022