Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
5th place - 2nd leg Rocov Kostice 8:0 (2:0, 6:0) details 02.06.2024
5th place - 1st leg Kostice Rocov 5:1 (2:0, 3:1) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group B - Main
18. Round Lisany Rocov 2:7 (1:5, 1:2) details 18.05.2024
17. Round Rocov Nepomysl 11:1 (6:1, 5:0) details 12.05.2024
16. Round Krasny Dvur Rocov 3:7 (2:5, 1:2) details 05.05.2024
15. Round Rocov Stankovice 8:2 (5:0, 3:2) details 28.04.2024
14. Round Rocov Lubenec 5:5 (3:4, 2:1) details 21.04.2024
13. Round Lipenec Rocov 7:0 (3:0, 4:0) details 13.04.2024
12. Round Rocov Buskovice B 9:0 (3:0, 6:0) details 06.04.2024
11. Round Domousice Rocov 1:11 (1:3, 0:8) details 04.11.2023
10. Round Rocov Lenesice B 6:1 (3:1, 3:0) details 29.10.2023
9. Round Rocov Lisany 4:2 (0:2, 4:0) details 22.10.2023
8. Round Nepomysl Rocov 1:4 (0:3, 1:1) details 15.10.2023
7. Round Rocov Krasny Dvur 2:0 (0:0, 2:0) details 08.10.2023
6. Round Stankovice Rocov 4:2 (0:1, 4:1) details 30.09.2023
5. Round Lubenec Rocov 3:4 (1:1, 2:3) details 23.09.2023
4. Round Rocov Lipenec 4:3 (3:3, 1:0) details 17.09.2023
3. Round Buskovice B Rocov 3:0 AWA. details 10.09.2023
2. Round Rocov Domousice 11:0 (5:0, 6:0) details 03.09.2023
1. Round Lenesice B Rocov 9:4 (3:1, 6:3) details 26.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 8th-13th places
10. Round Cerncice B Rocov 1:1 (1:0, 0:1) details 10.06.2023
9. Round Rocov Libceves 3:1 (1:0, 2:1) details 04.06.2023
8. Round Buskovice B Rocov 1:3 (0:2, 1:1) details 28.05.2023
7. Round Rocov Stankovice 5:0 (1:0, 4:0) details 21.05.2023
6. Round Hriskov Rocov 4:3 (3:2, 1:1) details 13.05.2023
5. Round Rocov Cerncice B 1:5 (0:4, 1:1) details 07.05.2023
4. Round Libceves Rocov 2:4 (1:2, 1:2) details 30.04.2023
3. Round Rocov Buskovice B 0:1 (0:1, 0:0) details 23.04.2023
2. Round Stankovice Rocov 0:6 (0:1, 0:5) details 15.04.2023
1. Round Rocov Hriskov 4:2 (2:0, 2:2) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
13. Round Rocov Lipenec 6:2 (3:1, 3:1) details 13.11.2022
12. Round Lenesice B Rocov 3:3 (1:2, 2:1) details 05.11.2022
10. Round Rocov Libceves 10:0 (6:0, 4:0) details 23.10.2022
9. Round Cerncice B Rocov 1:5 (0:2, 1:3) details 15.10.2022
8. Round Rocov FK Chlumcany B 5:4 (3:1, 2:3) details 09.10.2022
7. Round Rocov Citoliby B 7:0 (5:0, 2:0) details 02.10.2022
14. Round Citoliby B Rocov 3:0 (1:0, 2:0) details 28.09.2022
6. Round Lipenec Rocov 7:4 (2:2, 5:2) details 24.09.2022
5. Round Rocov Lenesice B 1:1 (0:1, 1:0) details 18.09.2022
3. Round Libceves Rocov 3:1 (1:1, 2:0) details 04.09.2022
2. Round Rocov Cerncice B 2:2 (1:1, 1:1) details 28.08.2022
1. Round FK Chlumcany B Rocov 6:3 (3:1, 3:2) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round Peruc Rocov 0:3 (0:3, 0:0) details 18.06.2022
21. Round Rocov Slavetin 9:0 (3:0, 6:0) details 11.06.2022
20. Round Stankovice Rocov 2:3 (2:1, 0:2) details 04.06.2022
19. Round Rocov Cerncice B 5:0 (2:0, 3:0) details 28.05.2022
18. Round FK Chlumcany B Rocov 3:5 (3:2, 0:3) details 21.05.2022
17. Round Rocov Citoliby B 4:5 (4:3, 0:2) details 14.05.2022
16. Round Holedec Rocov 4:1 (1:0, 3:1) details 08.05.2022
15. Round Rocov Pan. Tynec 14:0 (7:0, 7:0) details 30.04.2022