Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
7th place - 2nd leg Slavetin Buskovice B 5:2 (2:1, 3:1) details 01.06.2024
7th place - 1st leg Buskovice B Slavetin 3:2 (2:2, 1:0) details 26.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group A - Main
18. Round Slavetin Hriskov 1:6 (1:1, 0:5) details 18.05.2024
17. Round Cerncice B Slavetin 3:3 (2:1, 1:2) details 12.05.2024
16. Round Slavetin Pan. Tynec 6:0 (2:0, 4:0) details 04.05.2024
15. Round Libceves Slavetin 2:2 (1:0, 1:2) details 27.04.2024
14. Round Slavetin Citoliby B 1:0 (1:0, 0:0) details 20.04.2024
13. Round Peruc Slavetin 1:1 (0:0, 1:1) details 14.04.2024
12. Round Slavetin Kostice 2:4 (2:2, 0:2) details 06.04.2024
11. Round FK Chlumcany B Slavetin 9:1 (6:0, 3:1) details 05.11.2023
10. Round Chozov Slavetin 5:6 (1:0, 4:6) details 29.10.2023
9. Round Hriskov Slavetin 8:0 (4:0, 4:0) details 21.10.2023
8. Round Slavetin Cerncice B 4:1 (2:0, 2:1) details 14.10.2023
7. Round Pan. Tynec Slavetin 1:3 (0:0, 1:3) details 08.10.2023
6. Round Slavetin Libceves 5:0 (2:0, 3:0) details 30.09.2023
5. Round Citoliby B Slavetin 0:4 (0:1, 0:3) details 24.09.2023
4. Round Slavetin Peruc 5:4 (1:2, 4:2) details 16.09.2023
3. Round Kostice Slavetin 1:2 (0:0, 1:2) details 10.09.2023
2. Round Slavetin FK Chlumcany B 2:8 (0:4, 2:4) details 03.09.2023
1. Round Slavetin Chozov 3:1 (0:1, 3:0) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 14th-19th places
10. Round Slavetin Citoliby B 0:4 (0:2, 0:2) details 10.06.2023
9. Round Nepomysl Slavetin 2:1 (2:0, 0:1) details 03.06.2023
8. Round Slavetin Lipenec 2:4 (1:0, 1:4) details 27.05.2023
7. Round Lisany Slavetin 2:1 (2:0, 0:1) details 21.05.2023
6. Round Slavetin Chozov 6:3 (1:1, 5:2) details 13.05.2023
5. Round Citoliby B Slavetin 11:1 (4:0, 7:1) details 06.05.2023
4. Round Slavetin Nepomysl 0:6 (0:2, 0:4) details 29.04.2023
3. Round Lipenec Slavetin 6:2 (4:2, 2:0) details 22.04.2023
2. Round Slavetin Lisany 1:1 (1:1, 0:0) details 15.04.2023
1. Round Chozov Slavetin 4:3 (3:1, 1:2) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group B - Main
10. Round Peruc Slavetin 2:5 (1:5, 1:0) details 05.11.2022
9. Round Slavetin Kostice 2:4 (0:1, 2:3) details 29.10.2022
8. Round Slavetin Chozov 2:3 (0:2, 2:1) details 22.10.2022
7. Round Pan. Tynec Slavetin 4:1 (2:0, 2:1) details 16.10.2022
6. Round Slavetin Hriskov 1:6 (1:2, 0:4) details 08.10.2022
5. Round Slavetin Peruc 0:5 (0:0, 0:5) details 01.10.2022
4. Round Kostice Slavetin 4:2 (1:0, 3:2) details 25.09.2022
3. Round Chozov Slavetin 6:1 (3:0, 3:1) details 18.09.2022
2. Round Slavetin Pan. Tynec 0:6 (0:3, 0:3) details 10.09.2022
1. Round Hriskov Slavetin 4:3 (2:2, 2:1) details 03.09.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round Slavetin Hlubany CAN. details 18.06.2022
21. Round Rocov Slavetin 9:0 (3:0, 6:0) details 11.06.2022
20. Round Slavetin Lenesice B 3:6 (1:1, 2:5) details 04.06.2022
19. Round Peruc Slavetin 0:0 (0:0, 0:0) details 28.05.2022
18. Round Lubenec Slavetin 3:6 (0:5, 3:1) details 21.05.2022
17. Round Slavetin Stankovice 0:0 (0:0, 0:0) details 14.05.2022
16. Round Cerncice B Slavetin 3:2 (1:2, 2:0) details 08.05.2022
15. Round Slavetin FK Chlumcany B 3:0 (3:0, 0:0) details 30.04.2022
14. Round Citoliby B Slavetin 0:0 (0:0, 0:0) details 24.04.2022
12. Round Pan. Tynec Slavetin 0:7 (0:2, 0:5) details 09.04.2022