Czech Republic: OP III. tridy (OC) - Main
2. Round Starnov Slavonin B 0:3 (0:0, 0:3) details 11.08.2024
1. Round Slavonin B Kralova 5:4 (3:2, 2:2) details 03.08.2024
Czech Republic: OP III. tridy (OC) - Main
15. Round Slavonin B Mladec 2:3 PEN. (0:0, 2:2, 0:3) details 22.06.2024
26. Round Slavonin B Prikazy B 6:1 (2:1, 4:0) details 15.06.2024
25. Round Tesetice Slavonin B 2:1 (2:1, 0:0) details 08.06.2024
24. Round Slavonin B Babice 8:0 (4:0, 4:0) details 02.06.2024
23. Round Mladejovice Slavonin B 0:2 (0:2, 0:0) details 25.05.2024
22. Round Huzova Slavonin B 2:1 (2:0, 0:1) details 18.05.2024
21. Round Slavonin B Nemilany 2:0 (2:0, 0:0) details 11.05.2024
20. Round Sokol Ujezd Slavonin B 2:3 PEN. (1:2, 1:0, 2:3) details 05.05.2024
19. Round Slavonin B Nedvezi 2:0 (1:0, 1:0) details 27.04.2024
18. Round Libava Slavonin B 3:5 (3:3, 0:2) details 20.04.2024
17. Round Slavonin B Velky Ujezd 3:0 (1:0, 2:0) details 13.04.2024
16. Round Petrovice Slavonin B 1:2 (1:1, 0:1) details 06.04.2024
14. Round Slatinice B Slavonin B 0:1 (0:1, 0:0) details 30.03.2024
13. Round Prikazy B Slavonin B 1:0 (0:0, 1:0) details 28.10.2023
12. Round Slavonin B Tesetice 2:4 (0:4, 2:0) details 22.10.2023
11. Round Babice Slavonin B 4:2 (2:2, 2:0) details 14.10.2023
10. Round Slavonin B Mladejovice 1:5 (0:1, 1:4) details 07.10.2023
9. Round Slavonin B Huzova 8:0 (5:0, 3:0) details 01.10.2023
1. Round Slavonin B Slatinice B 4:2 (2:2, 2:0) details 27.09.2023
8. Round Nemilany Slavonin B 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 3:2) details 23.09.2023
7. Round Slavonin B Sokol Ujezd 0:4 (0:2, 0:2) details 17.09.2023
6. Round Nedvezi Slavonin B 6:4 (2:0, 4:4) details 10.09.2023
5. Round Slavonin B Libava 6:0 (2:0, 4:0) details 02.09.2023
4. Round Velky Ujezd Slavonin B 7:1 (4:0, 3:1) details 27.08.2023
3. Round Slavonin B Petrovice 2:1 (0:1, 2:0) details 20.08.2023
2. Round Mladec Slavonin B 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 3:4) details 13.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (OC) - Main
30. Round Nedvezi Slavonin B 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 3:4) details 25.06.2023
29. Round Slavonin B Libava 4:0 (3:0, 1:0) details 17.06.2023
28. Round Slatinice B Slavonin B 5:3 (2:2, 3:1) details 10.06.2023
27. Round Slavonin B Odrlice 3:0 (2:0, 1:0) details 03.06.2023
26. Round Slavonin B Prikazy B 4:1 (2:1, 2:0) details 27.05.2023
25. Round Velky Ujezd Slavonin B 0:5 (0:1, 0:4) details 21.05.2023
24. Round Slavonin B Stepanov 3:1 (1:1, 2:0) details 13.05.2023
23. Round Petrovice Slavonin B 2:3 PEN. (2:1, 0:1, 5:6) details 06.05.2023
22. Round Slavonin B Tesetice 5:3 (2:1, 3:2) details 29.04.2023
21. Round Drahanovice Slavonin B 3:0 (0:0, 3:0) details 23.04.2023
20. Round Slavonin B Jivova 3:0 (3:0, 0:0) details 15.04.2023
19. Round Babice Slavonin B 4:3 (3:0, 1:3) details 08.04.2023
18. Round Slavonin B Dlouha Loucka 0:3 (0:1, 0:2) details 02.04.2023
17. Round Nemilany Slavonin B 0:5 (0:3, 0:2) details 25.03.2023
16. Round Slavonin B Mladec 5:4 (3:1, 2:3) details 12.11.2022
14. Round Libava Slavonin B 3:0 (1:0, 2:0) details 05.11.2022
13. Round Slavonin B Slatinice B 2:4 (2:0, 0:4) details 29.10.2022
12. Round Odrlice Slavonin B 2:0 (0:0, 2:0) details 23.10.2022
11. Round Prikazy B Slavonin B 3:0 (0:0, 3:0) details 15.10.2022
10. Round Slavonin B Velky Ujezd 1:0 (0:0, 1:0) details 08.10.2022
9. Round Stepanov Slavonin B 0:1 (0:0, 0:1) details 01.10.2022
15. Round Slavonin B Nedvezi 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 6:5) details 28.09.2022