Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - Main
9th place - 2nd leg Libceves Stankovice POSTP. details 02.06.2024
9th place - 1st leg Stankovice Libceves 0:0 (0:0, 0:0) details 25.05.2024
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group B - Main
18. Round Stankovice Buskovice B 1:2 (1:2, 0:0) details 18.05.2024
17. Round Krasny Dvur Stankovice 3:2 (3:1, 0:1) details 12.05.2024
16. Round Stankovice Domousice CAN. details 05.05.2024
15. Round Rocov Stankovice 8:2 (5:0, 3:2) details 28.04.2024
14. Round Stankovice Lenesice B 4:2 (3:0, 1:2) details 20.04.2024
13. Round Lubenec Stankovice 6:0 (5:0, 1:0) details 13.04.2024
12. Round Stankovice Lisany 6:0 (2:0, 4:0) details 06.04.2024
11. Round Lipenec Stankovice 9:0 (6:0, 3:0) details 04.11.2023
10. Round Stankovice Nepomysl 5:1 (3:0, 2:1) details 28.10.2023
9. Round Buskovice B Stankovice 3:2 (2:0, 1:2) details 22.10.2023
8. Round Stankovice Krasny Dvur 2:1 (2:1, 0:0) details 14.10.2023
7. Round Domousice Stankovice 3:2 (1:2, 2:0) details 07.10.2023
6. Round Stankovice Rocov 4:2 (0:1, 4:1) details 30.09.2023
5. Round Lenesice B Stankovice 2:2 (0:0, 2:2) details 24.09.2023
4. Round Stankovice Lubenec 1:4 (0:3, 1:1) details 16.09.2023
3. Round Lisany Stankovice 0:3 (0:2, 0:1) details 09.09.2023
2. Round Stankovice Lipenec 3:6 (1:3, 2:3) details 02.09.2023
1. Round Nepomysl Stankovice 5:1 (0:1, 5:0) details 26.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Placement Group - 8th-13th places
10. Round Buskovice B Stankovice 1:0 (0:0, 1:0) details 11.06.2023
9. Round Stankovice Cerncice B 2:2 (2:1, 0:1) details 04.06.2023
8. Round Stankovice Hriskov 2:7 (1:4, 1:3) details 27.05.2023
7. Round Rocov Stankovice 5:0 (1:0, 4:0) details 21.05.2023
6. Round Stankovice Libceves 0:2 (0:2, 0:0) details 13.05.2023
5. Round Stankovice Buskovice B 0:2 (0:0, 0:2) details 06.05.2023
4. Round Cerncice B Stankovice 10:3 (5:1, 5:2) details 30.04.2023
3. Round Hriskov Stankovice 4:2 (1:1, 3:1) details 22.04.2023
2. Round Stankovice Rocov 0:6 (0:1, 0:5) details 15.04.2023
1. Round Libceves Stankovice 0:0 (0:0, 0:0) details 09.04.2023
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Group C - Main
6. Round Nepomysl Stankovice CAN. details 19.11.2022
3. Round Stankovice Lisany 7:2 (4:0, 3:2) details 12.11.2022
10. Round Mecholupy Stankovice 5:1 (2:0, 3:1) details 05.11.2022
9. Round Stankovice Buskovice B 2:1 (1:1, 1:0) details 29.10.2022
8. Round Lisany Stankovice 5:5 (2:2, 3:3) details 23.10.2022
7. Round Stankovice Lubenec 0:3 (0:1, 0:2) details 15.10.2022
5. Round Stankovice Mecholupy 2:2 (1:1, 1:1) details 02.10.2022
4. Round Buskovice B Stankovice 4:2 (2:1, 2:1) details 25.09.2022
2. Round Lubenec Stankovice 5:4 (1:3, 4:1) details 10.09.2022
1. Round Stankovice Nepomysl 3:1 (2:0, 1:1) details 03.09.2022
Czech Republic: OP III. tridy (LN) - Main
22. Round Stankovice Pan. Tynec 3:3 (3:2, 0:1) details 18.06.2022
21. Round Hlubany Stankovice CAN. details 11.06.2022
20. Round Stankovice Rocov 2:3 (2:1, 0:2) details 04.06.2022
19. Round Lenesice B Stankovice 7:2 (4:2, 3:0) details 28.05.2022
18. Round Stankovice Peruc 0:4 (0:2, 0:2) details 21.05.2022
17. Round Slavetin Stankovice 0:0 (0:0, 0:0) details 14.05.2022
16. Round Lubenec Stankovice 7:2 (3:1, 4:1) details 07.05.2022
15. Round Stankovice Cerncice B 2:2 (1:0, 1:2) details 30.04.2022
14. Round FK Chlumcany B Stankovice 3:3 (2:1, 1:2) details 24.04.2022
13. Round Stankovice Citoliby B 9:1 (3:0, 6:1) details 16.04.2022