Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group C - Main
11. Round Stitna nad Vlari B Biskupice 10:0 (4:0, 6:0) details 14.06.2024
21. Round Nedasov B Stitna nad Vlari B 1:4 (1:1, 0:3) details 07.06.2024
20. Round Stitna nad Vlari B Valasske Klobouky B 6:1 (2:1, 4:0) details 02.06.2024
19. Round Stitna nad Vlari B Loucka 15:0 (6:0, 9:0) details 26.05.2024
18. Round Biskupice Stitna nad Vlari B 3:0 (2:0, 1:0) details 19.05.2024
13. Round Valasske Klobouky B Stitna nad Vlari B 5:2 (2:1, 3:1) details 17.05.2024
17. Round Stitna nad Vlari B Tichov 3:2 (2:1, 1:1) details 12.05.2024
16. Round Smolina Stitna nad Vlari B 2:3 (0:1, 2:2) details 05.05.2024
15. Round Stitna nad Vlari B Lipova 4:2 (3:1, 1:1) details 28.04.2024
14. Round Stitna nad Vlari B Nedasov B 8:5 (5:1, 3:4) details 21.04.2024
12. Round Loucka Stitna nad Vlari B 5:2 (2:1, 3:1) details 07.04.2024
10. Round Tichov Stitna nad Vlari B 2:4 (1:2, 1:2) details 21.10.2023
9. Round Stitna nad Vlari B Smolina 6:0 (1:0, 5:0) details 15.10.2023
8. Round Lipova Stitna nad Vlari B 2:2 (1:0, 1:2) details 08.10.2023
7. Round Nedasov B Stitna nad Vlari B 4:2 (2:1, 2:1) details 30.09.2023
6. Round Stitna nad Vlari B Valasske Klobouky B 3:4 (1:2, 2:2) details 24.09.2023
5. Round Stitna nad Vlari B Loucka 9:1 (5:0, 4:1) details 17.09.2023
4. Round Biskupice Stitna nad Vlari B 2:1 (1:1, 1:0) details 10.09.2023
3. Round Stitna nad Vlari B Tichov 2:0 (0:0, 2:0) details 02.09.2023
2. Round Smolina Stitna nad Vlari B 2:1 (1:0, 1:1) details 27.08.2023
1. Round Stitna nad Vlari B Lipova 2:2 (1:2, 1:0) details 19.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group B - Main
26. Round Stitna nad Vlari B Nedasova Lhota CAN. details 27.06.2021
25. Round Bratrejov Stitna nad Vlari B CAN. details 20.06.2021
24. Round Stitna nad Vlari B Dolni Lhota CAN. details 13.06.2021
23. Round Petruvka Stitna nad Vlari B CAN. details 06.06.2021
22. Round Sehradice Stitna nad Vlari B CAN. details 29.05.2021
21. Round Stitna nad Vlari B Nedasov B CAN. details 23.05.2021
20. Round Sanov Stitna nad Vlari B CAN. details 16.05.2021
19. Round Stitna nad Vlari B Bohuslavice n. Vl. CAN. details 09.05.2021
18. Round Brezuvky Stitna nad Vlari B CAN. details 02.05.2021
17. Round Stitna nad Vlari B Rudimov CAN. details 25.04.2021
16. Round Rokytnice Stitna nad Vlari B CAN. details 18.04.2021
15. Round Stitna nad Vlari B TJ Drnovice CAN. details 11.04.2021
14. Round Biskupice Stitna nad Vlari B CAN. details 04.04.2021
13. Round Nedasova Lhota Stitna nad Vlari B CAN. details 28.03.2021
12. Round Stitna nad Vlari B Bratrejov CAN. details 21.03.2021
11. Round Dolni Lhota Stitna nad Vlari B CAN. details 13.03.2021
1. Round Stitna nad Vlari B Biskupice CAN. details 07.03.2021
8. Round Nedasov B Stitna nad Vlari B CAN. details 28.02.2021
10. Round Stitna nad Vlari B Petruvka 7:2 (4:0, 3:2) details 11.10.2020
9. Round Stitna nad Vlari B Sehradice 5:1 (1:0, 4:1) details 04.10.2020
7. Round Stitna nad Vlari B Sanov 2:1 (2:1, 0:0) details 20.09.2020
6. Round Bohuslavice n. Vl. Stitna nad Vlari B 14:0 (8:0, 6:0) details 13.09.2020
5. Round Stitna nad Vlari B Brezuvky 5:2 (2:1, 3:1) details 06.09.2020
4. Round Rudimov Stitna nad Vlari B 3:0 AWA. details 30.08.2020
3. Round Stitna nad Vlari B Rokytnice 3:0 (2:0, 1:0) details 23.08.2020
2. Round TJ Drnovice Stitna nad Vlari B 8:0 (4:0, 4:0) details 16.08.2020