Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group C - Main
11. Round Valasske Klobouky B Tichov 5:1 (1:0, 4:1) details 15.06.2024
21. Round Valasske Klobouky B Loucka 5:1 (2:1, 3:0) details 08.06.2024
20. Round Stitna nad Vlari B Valasske Klobouky B 6:1 (2:1, 4:0) details 02.06.2024
18. Round Tichov Valasske Klobouky B 2:1 (1:0, 1:1) details 19.05.2024
13. Round Valasske Klobouky B Stitna nad Vlari B 5:2 (2:1, 3:1) details 17.05.2024
17. Round Valasske Klobouky B Smolina 1:0 (0:0, 1:0) details 10.05.2024
19. Round Valasske Klobouky B Biskupice 3:0 (0:0, 3:0) details 08.05.2024
16. Round Lipova Valasske Klobouky B 3:2 (1:0, 2:2) details 05.05.2024
15. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 1:4 (1:1, 0:3) details 27.04.2024
14. Round Loucka Valasske Klobouky B 6:1 (3:1, 3:0) details 21.04.2024
12. Round Biskupice Valasske Klobouky B 5:1 (1:1, 4:0) details 07.04.2024
10. Round Smolina Valasske Klobouky B 1:3 (0:2, 1:1) details 21.10.2023
9. Round Valasske Klobouky B Lipova 0:0 (0:0, 0:0) details 14.10.2023
8. Round Nedasov B Valasske Klobouky B 4:0 (2:0, 2:0) details 07.10.2023
7. Round Valasske Klobouky B Loucka 5:0 (3:0, 2:0) details 30.09.2023
6. Round Stitna nad Vlari B Valasske Klobouky B 3:4 (1:2, 2:2) details 24.09.2023
5. Round Valasske Klobouky B Biskupice 1:2 (0:2, 1:0) details 16.09.2023
4. Round Tichov Valasske Klobouky B 3:3 (2:1, 1:2) details 10.09.2023
3. Round Valasske Klobouky B Smolina 6:2 (1:2, 5:0) details 02.09.2023
2. Round Lipova Valasske Klobouky B 4:2 (3:1, 1:1) details 27.08.2023
1. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 3:2 (3:2, 0:0) details 19.08.2023
Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group C - Main
21. Round Lipova Valasske Klobouky B 1:2 (1:0, 0:2) details 18.06.2023
20. Round Valasske Klobouky B Tichov 5:2 (1:1, 4:1) details 10.06.2023
19. Round Smolina Valasske Klobouky B 0:4 (0:3, 0:1) details 04.06.2023
15. Round Jestrabi Valasske Klobouky B 3:0 (2:0, 1:0) details 02.06.2023
18. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 2:3 (1:1, 1:2) details 27.05.2023
17. Round Sehradice Valasske Klobouky B 2:3 (0:3, 2:0) details 20.05.2023
16. Round Valasske Klobouky B Loucka 7:1 (4:1, 3:0) details 13.05.2023
14. Round Valasske Klobouky B Lipova 2:1 (1:0, 1:1) details 29.04.2023
13. Round Tichov Valasske Klobouky B 1:5 (0:4, 1:1) details 23.04.2023
12. Round Valasske Klobouky B Smolina 5:0 (4:0, 1:0) details 15.04.2023
11. Round Nedasov B Valasske Klobouky B 3:1 (1:0, 2:1) details 08.04.2023
10. Round Valasske Klobouky B Sehradice 0:2 (0:1, 0:1) details 22.10.2022
9. Round Loucka Valasske Klobouky B 1:2 (0:1, 1:1) details 16.10.2022
8. Round Valasske Klobouky B Jestrabi 3:0 (0:0, 3:0) details 08.10.2022
7. Round Lipova Valasske Klobouky B 3:4 (1:1, 2:3) details 02.10.2022
6. Round Valasske Klobouky B Tichov 2:5 (2:2, 0:3) details 24.09.2022
5. Round Smolina Valasske Klobouky B 4:4 (2:2, 2:2) details 18.09.2022
4. Round Valasske Klobouky B Nedasov B 3:5 (3:3, 0:2) details 09.09.2022
3. Round Sehradice Valasske Klobouky B 0:0 (0:0, 0:0) details 03.09.2022
2. Round Valasske Klobouky B Loucka 3:2 (2:2, 1:0) details 27.08.2022
1. Round Jestrabi Valasske Klobouky B 7:1 (5:0, 2:1) details 20.08.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group B - Main
10. Round Nedasov B Valasske Klobouky B 3:1 (1:1, 2:0) details 03.06.2022
18. Round Horni Lhota Valasske Klobouky B 3:0 (2:0, 1:0) details 27.05.2022
17. Round Smolina Valasske Klobouky B 0:1 (0:0, 0:1) details 22.05.2022
16. Round Valasske Klobouky B Hr. Ujezd-Kanovice 2:1 (2:1, 0:0) details 14.05.2022
13. Round Jestrabi Valasske Klobouky B 4:2 (0:1, 4:1) details 24.04.2022
12. Round Valasske Klobouky B Dobrkovice 2:2 (2:0, 0:2) details 16.04.2022
11. Round Valasske Klobouky B Loucka 4:0 (1:0, 3:0) details 09.04.2022
15. Round Tichov Valasske Klobouky B 2:1 (2:1, 0:0) details 03.04.2022