Czech Republic: OP II. tridy (SM) - Main
1. Round Bozkov Zalesni Lhota 9:2 (6:0, 3:2) details 10.08.2024
Czech Republic: OP II. tridy (SM) - Main
22. Round Mricna Zalesni Lhota 5:3 (1:3, 4:0) details 15.06.2024
21. Round Zalesni Lhota Martinice 3:4 (2:4, 1:0) details 08.06.2024
20. Round Bozkov Zalesni Lhota 2:5 (2:2, 0:3) details 01.06.2024
19. Round Zalesni Lhota Roztoky u. J. 1:6 (0:4, 1:2) details 24.05.2024
18. Round Mirova p. K. Zalesni Lhota 5:2 (2:1, 3:1) details 18.05.2024
17. Round Zalesni Lhota Sokol-Horka u St. Paky 0:2 (0:2, 0:0) details 11.05.2024
16. Round Vysoke n. J. Zalesni Lhota 1:1 (0:0, 1:1) details 04.05.2024
15. Round Zalesni Lhota Tatobity 3:2 (0:1, 3:1) details 27.04.2024
14. Round Zalesni Lhota Struzinec/Lomnice B 1:5 (0:1, 1:4) details 20.04.2024
13. Round Kostalov-Libstat B Zalesni Lhota 1:2 (0:0, 1:2) details 14.04.2024
12. Round Zalesni Lhota Nova Ves n. P. 2:2 (0:2, 2:0) details 06.04.2024
11. Round Zalesni Lhota Mricna 5:3 (3:1, 2:2) details 28.10.2023
10. Round Martinice Zalesni Lhota 1:0 (0:0, 1:0) details 21.10.2023
9. Round Zalesni Lhota Bozkov 2:5 (1:3, 1:2) details 14.10.2023
8. Round Roztoky u. J. Zalesni Lhota 4:1 (1:0, 3:1) details 07.10.2023
7. Round Zalesni Lhota Mirova p. K. 2:0 (2:0, 0:0) details 30.09.2023
6. Round Sokol-Horka u St. Paky Zalesni Lhota 1:4 (0:2, 1:2) details 23.09.2023
5. Round Zalesni Lhota Vysoke n. J. 0:4 (0:2, 0:2) details 16.09.2023
4. Round Tatobity Zalesni Lhota 3:1 (1:0, 2:1) details 09.09.2023
3. Round Struzinec/Lomnice B Zalesni Lhota 1:6 (0:4, 1:2) details 03.09.2023
2. Round Zalesni Lhota Kostalov-Libstat B 3:2 (3:1, 0:1) details 26.08.2023
1. Round Nova Ves n. P. Zalesni Lhota 4:2 (3:2, 1:0) details 19.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (SM) - Main
20. Round Mricna Zalesni Lhota 4:4 (1:1, 3:3) details 16.06.2023
19. Round Zalesni Lhota Martinice 0:7 (0:2, 0:5) details 10.06.2023
17. Round Zalesni Lhota Horni Branna 2:1 (1:0, 1:1) details 27.05.2023
16. Round Turnov B Zalesni Lhota 3:1 (2:0, 1:1) details 21.05.2023
15. Round Zalesni Lhota Tatobity 2:2 (0:0, 2:2) details 13.05.2023
22. Round Kostalov-Libstat B Zalesni Lhota 6:1 (5:0, 1:1) details 08.05.2023
14. Round Ponikla Zalesni Lhota 1:2 (1:2, 0:0) details 06.05.2023
13. Round Zalesni Lhota Nova Ves n. P. 1:4 (0:2, 1:2) details 29.04.2023
12. Round Struzinec Zalesni Lhota 4:3 (3:2, 1:1) details 23.04.2023
21. Round Zalesni Lhota Sokol-Horka u St. Paky 0:3 (0:3, 0:0) details 08.04.2023
2. Round Nova Ves n. P. Zalesni Lhota 6:1 (4:1, 2:0) details 29.10.2022
1. Round Zalesni Lhota Struzinec 2:4 (1:1, 1:3) details 22.10.2022
11. Round Zalesni Lhota Kostalov-Libstat B 2:2 (0:1, 2:1) details 15.10.2022
10. Round Sokol-Horka u St. Paky Zalesni Lhota 0:4 (0:3, 0:1) details 08.10.2022
9. Round Zalesni Lhota Mricna 2:5 (2:0, 0:5) details 01.10.2022
8. Round Martinice Zalesni Lhota 5:0 (2:0, 3:0) details 24.09.2022
6. Round Horni Branna Zalesni Lhota 3:0 (1:0, 2:0) details 11.09.2022
5. Round Zalesni Lhota Turnov B 4:5 (2:2, 2:3) details 03.09.2022
4. Round Tatobity Zalesni Lhota 0:2 (0:1, 0:1) details 27.08.2022
3. Round Zalesni Lhota Ponikla 3:0 AWA. details 20.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (SM) - Main
14. Round Vysoke n. J. Zalesni Lhota 1:1 (1:0, 0:1) details 11.06.2022
13. Round Zalesni Lhota Studenec B 5:1 (2:0, 3:1) details 04.06.2022
12. Round Vichova Zalesni Lhota 1:3 (0:3, 1:0) details 28.05.2022
11. Round Zalesni Lhota Sokol-Horka u St. Paky 3:1 (1:1, 2:0) details 21.05.2022
10. Round Tatobity Zalesni Lhota 1:2 (1:1, 0:1) details 14.05.2022
18. Round Zalesni Lhota Studenec 8:0 (5:0, 3:0) details 07.05.2022
17. Round Semily B Zalesni Lhota 2:3 (0:2, 2:1) details 01.05.2022