Belarus: Belarusian Cup - Main |
| Group A | Yunost Minsk | Molodechno | 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) | details | 13.08.2024 |
| Group A | Molodechno | Neman Grodno | 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) | details | 10.08.2024 |
| Group A | Lida | Molodechno | 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) | details | 08.08.2024 |
| Group A | Molodechno | Baranavichy | 8:2 (0:1, 4:0, 4:1) | details | 03.08.2024 |
| Group A | Brest | Molodechno | 4:3 ET (2:3, 1:0, 0:0, 1:0) | details | 01.08.2024 |
| Group A | Molodechno | Soligorsk | 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) | details | 30.07.2024 |
Belarus: Extraleague - Main |
| | Novopolotsk | Molodechno | 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) | details | 27.02.2024 |
| | Yunost Minsk | Molodechno | 6:3 (1:0, 3:1, 2:2) | details | 22.02.2024 |
| | Soligorsk | Molodechno | 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) | details | 20.02.2024 |
| | Molodechno | Lida | 5:3 (1:0, 2:1, 2:2) | details | 16.02.2024 |
| | Brest | Molodechno | 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) | details | 14.02.2024 |
| | Molodechno | Neman Grodno | 6:2 (3:0, 1:2, 2:0) | details | 12.02.2024 |
| | Molodechno | Zhlobin | 4:8 (1:2, 0:3, 3:3) | details | 03.02.2024 |
| | Molodechno | Gomel | 4:1 (3:0, 1:0, 0:1) | details | 01.02.2024 |
| | Molodechno | Mogilev | 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) | details | 30.01.2024 |
| | Vitebsk | Molodechno | 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) | details | 27.01.2024 |
| | Lokomotiv Orsha | Molodechno | 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) | details | 25.01.2024 |
| | Novopolotsk | Molodechno | 4:2 (0:0, 1:2, 3:0) | details | 23.01.2024 |
| | Soligorsk | Molodechno | 8:2 (3:0, 3:1, 2:1) | details | 20.01.2024 |
| | Soligorsk | Molodechno | 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) | details | 18.01.2024 |
| | Molodechno | Lida | 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) | details | 14.01.2024 |
| | Molodechno | Lida | 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) | details | 12.01.2024 |
| | Gomel | Molodechno | 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) | details | 08.01.2024 |
| | Gomel | Molodechno | 5:0 (2:0, 3:0, 0:0) | details | 06.01.2024 |
| | Molodechno | Neman Grodno | 1:7 (1:1, 0:3, 0:3) | details | 29.12.2023 |
| | Molodechno | Neman Grodno | 7:2 (1:1, 3:0, 3:1) | details | 27.12.2023 |
| | Vitebsk | Molodechno | 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) | details | 20.12.2023 |
| | Vitebsk | Molodechno | 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) | details | 18.12.2023 |
| | Molodechno | Mogilev | 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) | details | 10.12.2023 |
| | Molodechno | Mogilev | 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) | details | 08.12.2023 |
| | Yunost Minsk | Molodechno | 7:1 (3:1, 2:0, 2:0) | details | 03.12.2023 |
| | Yunost Minsk | Molodechno | 3:5 (0:1, 1:3, 2:1) | details | 01.12.2023 |
| | Zhlobin | Molodechno | 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) | details | 27.11.2023 |
| | Zhlobin | Molodechno | 6:4 (3:1, 1:3, 2:0) | details | 25.11.2023 |
| | Molodechno | Lokomotiv Orsha | 3:2 ET (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) | details | 21.11.2023 |
| | Molodechno | Lokomotiv Orsha | 3:4 PEN. (0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 0:2) | details | 19.11.2023 |
| | Brest | Molodechno | 2:1 ET (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) | details | 16.11.2023 |
| | Brest | Molodechno | 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) | details | 14.11.2023 |
| | Molodechno | Novopolotsk | 3:4 PEN. (2:0, 0:3, 1:0, 0:0, 0:2) | details | 04.11.2023 |
| | Molodechno | Novopolotsk | 5:2 (0:1, 2:0, 3:1) | details | 02.11.2023 |
| | Molodechno | Soligorsk | 2:6 (1:2, 1:2, 0:2) | details | 29.10.2023 |
| | Molodechno | Soligorsk | 3:7 (1:2, 0:2, 2:3) | details | 27.10.2023 |
| | Lida | Molodechno | 3:2 PEN. (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 2:1) | details | 24.10.2023 |
| | Lida | Molodechno | 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) | details | 22.10.2023 |
| | Molodechno | Gomel | 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) | details | 17.10.2023 |
| | Molodechno | Gomel | 4:5 ET (1:2, 1:2, 2:0, 0:1) | details | 15.10.2023 |
| | Neman Grodno | Molodechno | 6:3 (2:1, 1:1, 3:1) | details | 11.10.2023 |
| | Neman Grodno | Molodechno | 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) | details | 09.10.2023 |
| | Molodechno | Vitebsk | 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) | details | 06.10.2023 |
| | Molodechno | Vitebsk | 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) | details | 04.10.2023 |